اخبار  ›  گاز  ›  جزئیات دستورات مهم «تربتی» برای    

واکنش شرکت گاز به بیکاری «کنتورخوانان» پس از شیوع «کرونا»؛
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ ۲۰:۴۰

جزئیات دستورات مهم «تربتی» برای حفظ و صیانت از معیشت کنتورخوانان/ کنتورخوانی حضوری در شرکت‌های گاز استانی ممنوع است


جزئیات دستورات مهم «تربتی» برای حفظ و صیانت از معیشت کنتورخوانان/ کنتورخوانی حضوری در شرکت‌های گاز استانی ممنوع است

«محمد عسگری» سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در گفتگو با «انرژی نیوز» در واکنش به انتشار مکاتباتی مبنی بر بیکار شدن کارکنان کنتورخوان شرکت گاز پس از توقف فعالیت کنتورخوانی حضور در دوران شیوع «کرونا»، گفت: مکاتباتی که بعضا از شهرهای مختلف ارسال شده صرفا پایان‌کار شرکت‌های پیمانکار بوده و پایان کاز به معنی بیکار شدن و یا تعدیل کارکنان کنتورخوان نیست.

این مقام مسئول با اعلام اینکه کارکنان کنتورخوان نیروی پیمانکار حجمی بوده و برنامه ای برای تعدیل همکاران کنتورخوان نداریم، تصریح کرد: شرکت‌هایی که به آنها پایان کار داده می‌شود صرفا کنار می‌روند و شرکت‌های جدید باید نیروهای موجود کنتورخوان فعالیت کنند و عملا در این فرآیند جابه‌جایی شرکت ها قرار نیست تعدیلی در نیروها انجام شود و شرکت‌ها حق اخراج کارکنان به دلیل توقف فعالیت ها و دورکاری کارها را ندارند.

وی با اشاره به دستورات مدیریت گازرسانی و شخص مدیرعامل شرکت ملی گاز به شرکت‌های گاز استانی، بیان کرد: با توقف فعالیت کنتورخوانی حضوری به دلیل شیوع کرونا، بخشی از فعالیت همکاران کنتورخوان دورکاری شده است.

سخنگوی شرکت گاز با اعلام اینکه حسب دستورات مدیرعامل شرکت گاز مقرر شده در دوره دورکاری تغییری در حقوق و مزایای کارکنان کنتورخوان ایجاد نشود و همکاران همچون دوره های گذشته حقوق و مزایای خود را دریافت می‌کنند، تاکید کرد: با این وجود چنانچه دستورات مدیرعامل شرکت گاز برای صیانت از معیشت کارکنان کنتورخوان به صورت سلیقه‌ای اجرا شد، کارکنان مشکلات را به شرکت‌های گاز استانی و حتی ستاد شرکت گاز اعلام کنند.

«انرژی نیوز»: در صورت خلف وعده شرکت های تامین نیرو، کارکنان مظلوم کنتورخوان مشکلات را برای «انرژی نیوز» ارسال کنند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,