رکورد تولید محصول جدید   | انرژی نیوز

اخبار  ›  پتروشیمی  ›  رکورد تولید محصول جدید    

برنامه تولید 150 هزار تن پایپ روی میز رفت؛
۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۸:۳۶

رکورد تولید محصول جدید پلی‌اتیلن پایپ در پتروشیمی جم شکسته شد


 رکورد تولید محصول جدید پلی‌اتیلن پایپ در پتروشیمی جم شکسته شد

فعالیت واحد پلی‌اتیلن سنگین مجتمع پتروشیمی جم به منظور تولید محصول جدید و استراتژیک پلیمری گریدPE100با کاتالیستBCE با ثبت رکورد جدید تولید به ظرفیت اسمی رسید.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی، «سید حسین میر افضلی» درباره اخرین وضعیت تولید محصول جدید پلی اتیلن گرید پایپ در پتروشیمی جم، گفت: در واحد پلی اتیلن سنگین موفق شدیم محصول استراتژیک  pe100  را با کاتالیستBCE و ظرفیت 38 تن برای اولین بار با تلاش شبانه روزی متخصصان شرکت تولید کنیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم، افزود: برای تحقق تولید این محصول جدید و استراتژیک پلیمری، پایش‌های منظم و شبانه روزی و ایجاد تغییرات فرآیندی جهت بهبود شرایط تولید و دسترسی به کیفیت بالای محصول نهایی، توسط متخصصان واحد پلی اتیلن سنگین انجام شد.

این مقام مسئول با تاکید بر بالا بردن ظرفیت اسمی واحد پلی اتیلن سنگین به منظور تولید این محصول استراتژیک در پتروشیمی جم، تصریح کرد: با توجه به شرایط این واحد پس از گذشت 72 ساعت از تولید محصول  PE100با ظرفیت 38 تن، واحد پلی اتیلن سنگین شرکت پتروشیمی جم آمادگی افزایش پله ای ظرفیت تا 39-40 تن را خواهد داشت.

میرافضلی همچنین تاکید کرد: با توجه به برنامه تولید سال جاری که مبتنی بر تولید 150 هزار تن پایپ بوده و تست‌های انجام شده روی این گرید با کاتالیستBCE و کیفیت بالای محصول تولیدی که منجر به دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی هم شده است، مراحل ثبت سفارش و دریافت بچ های بعدی این کاتالیست در اسرع وقت انجام می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر شرکت پتروشیمی جم کاتالیست BCEرا به اندازه کافی دارد و سفارش برای تولیدات بعدی انجام شده که در اسرع وقت این کاتالیست در اختیار واحد پلی اتیلن سنگین قرار می‌گیرد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,