ایتالیایی‌ها برای پتروشیمی   | انرژی نیوز

اخبار  ›  پتروشیمی  ›  ایتالیایی‌ها برای پتروشیمی    

۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۸:۳۸

ایتالیایی‌ها برای پتروشیمی غدیر گواهینامه‌های مدیریتی صادر کردند


ایتالیایی‌ها برای پتروشیمی غدیر گواهینامه‌های مدیریتی صادر کردند

شرکتIMQ ایتالیا برای پتروشیمی غدیر گواهینامه‌های سری ۱۰۰۰۰ و جاری‌سازی نظام مدیریت ارتباط با مشتریان صادر کرد.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی ایران، شرکتIMQ ایتالیا برای پتروشیمی غدیر گواهینامه‌های سری ۱۰۰۰۰ و جاری‌سازی نظام مدیریت ارتباط با مشتریان صادر کرد.

«امین بیانک» مدیرعامل پتروشیمی غدیر درباره اخذ گواهینامه‌های جدید بین‌المللی، گفت: گواهینامه یاد شده شامل ایزو ۱۰۰۰۱ تحت عنوان راهنمای قواعد رفتاری در سازمان‌ها، ایزو ۱۰۰۰۲ تحت عنوان رسیدگی داخلی به شکایات در سازمان‌ها و ایزو ۱۰۰۰۴ راهنمای پایش و اندازه گیری رضایت مشتری هستند که در شرکت پتروشیمی غدیر پیاده سازی شده است.

بیانک با بیان اینکه ارزیابی و سیستم‌های بررسی عملکرد ممیزان ارزشمند و تاثیر گذار است، افزود: در شرکت پتروشیمی غدیر به کار تیمی اعتقاد راسخ داریم و توانسته ایم با تکیه بر توان جمعی پرسنل کار بزرگی انجام دهیم.

این مقام مسئول با اعلام اینکه در دو سال گذشته با وجود مواجه شدن با مدت زمان نزدیک به دو ماه خواب کارخانه که از میزان متعارف بیشتر بوده است و بیشتر مواقع این مشکل به خاطر شرایط منطقه ویژه و تامین خوراک از مجموعه‌های دیگر به پتروشیمی غدیر تحمیل شده است، اظهار داشت: در این شرایط توانستیم از ظرفیت اسمی تولید کارخانه عبور کنیم و این امر ارزشمند جز با تکیه بر توان جمعی پرسنل محقق نمی شد.

به گزارش انرژی نیوز، پتروشیمی غدیر از ظرفیت تولید سالانه 270 هزار تن PVCو VCM  برخوردار بوده که خوراک این مجتمع پتروشیمی در منطقه ماهشهر شامل کلر و اتیلن از مجتمع های پتروشیمی اروند و مارون تامین می‌شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,