پاداش بهره‌وری سال 96 بالاخره پس   | انرژی نیوز

اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  پاداش بهره‌وری سال 96 بالاخره پس    

پرسش نفتی‌ها از ژنرال‌های نفتی؛
۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۱۲:۱۴

پاداش بهره‌وری سال 96 بالاخره پس از سه ماه پرداخت می‌شود؟


پاداش بهره‌وری سال 96 بالاخره پس از سه ماه پرداخت می‌شود؟

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با گذشت سه ماه از آغاز سال 97 هنوز پاداش بهره‌وری نیمه دوم سال 96 که مشمول هیچ کدام از محدودیت‌های حقوق و دستمزد دولت نمی‌شود، پرداخت نشده است.

اردیبهشت ماه امسال سرپرست معاونت منابع انسانی وزارت نفت پس از اخذ مجوز از وزارت نفت بخشنامه پرداخت پاداش بهره‌وری به کارکنان رسمی و غیر رسمی شاغل در شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه وزارت نفت را صادر کرد و حتی منابع مالی این پاداش هم تامین شد اما در دقیقه 90 به بهانه تامین منابع مالی یارانه‌های نقدی، اعتبارات پاداش بهره‌وری نفتی‌ها صرف تامین یارانه ها شد.

با این وجود بار دیگر تلاش برای تامین اعتبارات پرداخت این پاداش در سطح شرکت ملی نفت، گاز و سایر شرکت‌های تابعه وزارت نفت آغاز شده تا بلکه با حقوق خرداد این پاداش پرداخت شود و نفتی‌ها کماکان منتظر دریافت این پاداش دست کم با حقوق خرداد ماه امسال هستند.

این پاداش با اعمال کف و سقفی بین یک میلیون و 57 هزار تومان تا حدود چهار میلیون و 300 هزار تومان (معادل مصوبه ابلاغ شده شهریور ماه پارسال) برای کارکنان صنعت نفت قابل پرداخت بوده و از فرمول تعیین شده که شهریور ماه پارسال ابلاغ شد، تبعیت خواهد کرد و اخیرا سرپرست معاونت منابع انسانی بخشنامه پرداخت آن را ابلاغ کرده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,