اخبار  ›  استخدام  ›  خبر خوش برگزاری آزمون استخدامی    

تشکر «انرژی نیوز» از سه چهره هلدینگی؛
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ ۲۱:۱۳

خبر خوش برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام/ 350 نخبه ایرانی در ایران می‌مانند/ «انرژی نیوز»: این هواپیما هیچ وقت «سقوط» نمی‌کند !


خبر خوش برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام/ 350 نخبه ایرانی در ایران می‌مانند/ «انرژی نیوز»: این هواپیما هیچ وقت «سقوط» نمی‌کند !

به گزارش خبرنگار «انرژی نیوز»، روزی‌که هواپیمای مسافربری «تهران-کیف» سرنگون شد، با وجود همه غم و تاسف‌های این حادثه تلخ داشت اما آن قسمت این اتفاق تلخ تر بود که تعداد قابل توجهی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جوان ایرانی با این پرواز به دنبال مهاجرت از کشور بودند. این مهاجرت در کشوری اتفاق می‌افتد که بالاترین ظرفیت و پتاسیل برای توسعه صنعت پتروشیمی دارد و اگر پتروشیمی را هوشمندانه توسعه داده بودیم امروز نه تنها خبری از مهاجرت نبود که باید از کشورهای دور و نزدیک نیروی انسانی برای کار وارد می‌کردم، چرا امروز به این وضعیت افتاده‌ایم هم بماند ؟

برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام یک خبر خوش دارد، 350 نخبه ایرانی با قبولی در این آزمون جای مهاجرت در صنعت پتروشیمی خدمت خواهند کرد، به‌عبارت ساده‌تر پس از استخدام پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، پتروشیمی هنگام، آپادانا، لردگان و حالا بندرامام از مهاجرت حدود یک‌هزار نخبه ایرانی جلوگیری می‌شود.

همزمان با انتشار فراخوان استخدامی بندرامام، باید از «جعفر ربیعی» تشکر کنیم که هم زمینه ثبت‌نام گرایش‌های مهندسی نفت را آزاد کرد و هم ظرفیت جذب را از 270 نفر به 350 نفر افزایش داد، از او باید تقدیر کرد که برای اینکه نخبه‌های چهارگوشه ایران شانس قبولی داشته باشند جلوی هر خواسته فراقانونی ایستادگی کرد. از «ابولفضل عزیزی» باید تقدیر ویژه کرد که مرد و مردانه برای برگزاری بدون حاشیه، بدون رانت و اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر جذب عادلانه در آزمون‌های استخدامی حدود یکسال وقت گذاشت. و البته باید از «جواد گلی» تشکر کرد که با یک اقدام فراتر از مرزهای مدیریت روابط عمومی برای ایجاد آرامش برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام تلاش کرد.

آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام برگزار خواهد شد، جوانانی وارد صنعت پتروشیمی خواهند شد اما تلاش و خدمت این سه چهره هلدینگی که زمینه خدمت نخبه‌های ایرانی در ایران را فراهم کردند تا سال‌های سال کام صنعت پتروشیمی ایران را شیرین خواهد کرد ...بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,