اخبار  ›  پالایش  ›  پالایشگاه «کرمانشاه»،    

خبر خوش «نفتی‌ها» به رئیس قوه قضائیه؛
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ ۲۰:۴۸

پالایشگاه «کرمانشاه»، «اختصاصی‌سازی» نشد، خصوصی شد


پالایشگاه «کرمانشاه»، «اختصاصی‌سازی» نشد، خصوصی شد

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، جمع کثیری از کارکنان شاغل در پالایشگاه نفت کرمانشاه با ارسال نامه ای به رئیس قوه قضائیه از عملکرد و کارنامه سهامداران و سرمایه گذاران بخش خصوصی پالایشگاه پس از فرآیند خصوصی سازی تقدیر و تشکر کردند. متن این نامه به شرح ذیل است:

 

محضر ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران

حضرت آیت الله رئیسی دامت برکاته

 

با سلام و تحیات

احتراما اینجانبان جمع کثیری از پرسنل ابواب جمعی شرکت پالایش نفت کرمانشاه حمایت قاطع خود را از واگذاری موفق انجام شده که باعث خروج شرکت از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و جلوگیری از ورشکستگی و تعطیلی آن گردیده بحضور اعلام می داریم. ضمن اعلام رضایت‌مندی کامل از عملکرد مدیریتی و وضعیت مطلوب شرکت در زمان مدیریت بخش خصوصی، باید این نکته مهم بیان شود که مدیریت جدید با نگاه متحولانه در کلیه ابعاد و نظر خاص به منابع انسانی، کلیه امکانات موجود را در راستای تامین امنیت روحی و روانی پرسنل به کار گرفته به نحوی که اندک نگرانی در این خصوص برای کارکنان باقی نمانده است.

 

افزایش و رونق تولید، تنوع تولید در انواع فرآورده‌های ویژه، تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری به قراردادی مستقیم و از بین بردن واسطه‌ایی به نام پیمانکار، پیگیری مجدانه در پیشرفت و توسعه کمی و کیفی شرکت، افزایش و پرداخت به موقع حقوق و مزایا حتی زودتر از سایر شرکتهای نفتی دولتی مستقر در استان، پرداخت وام قرض‌الحسنه، جذب و بکارگیری حداقل ۷۰ نفر از جوانان جویای کار، پرداخت کمک های خیرخواهانه و عام المنفعه، حضور فعال و کمک رسانی مستمر در بحران های سیل و زلزله سال جاری و گذشته به عنوان بخش خصوصی فعال، عدم تعدیل نیروی انسانی، حفظ کرامت انسانی و افزایش امکانات رفاهی بدون تبعیض، پرداخت پاداش‌های مختلف جهت ایجاد انگیزه کاری بالاتر، ارزش دادن به جایگاه شخصی و اداری کارکنان، تلاش در جهت انجام خواسته‌های پرسنل که سالیان متمادی احقاق حق صورت نگرفته بود.

 

هر آنچه بعد از واگذاری شرکت انجام شده سیر صعودی و افزایشی داشته و تاکنون روند کاهش نداشته است. موارد مذکور تنها گوشه ایی از وضعیت مطلوب شرکت پس از واگذاری با مدیریت بخش خصوصی بوده که بحق شایسته تقدیر و تشکر است. بیان یکسری موارد کذب، بی اساس و مغرضانه توسط بعضی اشخاص با انگیزه‌های شخصی و جهت منافع فردی به ناحق و بر خلاف واقعیت‌های موجود است. با توجه به شرایط نامطلوب کارگری در بعضی از واگذاری‌ها به بخش خصوصی بر خود لازم دانستیم جهت اطلاع حضرتعالی رضایت و حمایت قاطع خود را از واگذاری شرکت و مدیریت بخش خصوصی اعلام کرده و تاکید نماییم شرکت پالایش نفت کرمانشاه با استفاده از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل موجود آماده توسعه و پیشرفت همه جانبه در سالیان آتی است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,