اخبار  ›  منابع انسانی  ›  وزارت نفت دستور اجرای «بند ج» را    

آخرین خاکریز طبقه‌بندی مشاغل پیمانکاران فتح می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ ۲۲:۴۸

وزارت نفت دستور اجرای «بند ج» را برای تسریع در ترمیم حقوق پیمانکاران را صادر کرد/ «بند ج» چیست؟ با اجرای آن چه اتفاقاتی در قرارداد کارکنان پیمانکار مستمر می‌افتد؟


وزارت نفت دستور اجرای «بند ج» را برای تسریع در ترمیم حقوق پیمانکاران را صادر کرد/ «بند ج» چیست؟ با اجرای آن چه اتفاقاتی در قرارداد کارکنان پیمانکار مستمر می‌افتد؟

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، مدیرکل آموزش وزارت نفت دیروز با ارسال نامه‌ای به مدیران منابع انسانی چهار شرکت تابعه خواستار تسریع در ارائه مستندات مشاغل استاندارد، شناسنامه شغل، جداول مزد، پایه سنوات و فوق‌العاده‌ها به مدیریت‌های حقوقی و قراردادها شرکت‌ها شد و در این مکاتبه بر اجرای بند «جیم» ابلاغی اسفندماه پارسال وزیر نفت تاکید کرده است.

در بند «جیم» بخشنامه ابلاغی اسفندماه پارسال «اجرای ضوابط جدید پرداخت حقوق و دستمزد» کارکنان پیمانکار مستمر و غیر پروژه‌ای وزیر نفت، (نامه پیوست به این پست) چهار پیشنهاد برای اعمال افزایش حقوق و مزایای کارکنان پیمانکار مستمر صنعت نفت پیشنهاد شده به طوری‌که در سومین راهکار این بند حتی افزایش تا سقف 25 درصدی بار مالی پیمان‌ها مجاز اعلام شده است.

در این راستا، با توجه به نشستی چهارنشبه هفته گذشته بین معاون منابع انسانی وزارت نفت و مدیران منابع انسانی چهار شرکت اصلی انجام گرفته و سپس نامه‌ای که از سوی مدیرکل آموزش وزارت نفت به مدیران چهار شرکت ابلاغ شده تاکید شده که برای تسریع در اجرای طرح طبقه‌بندی و بهبود معیشت پیمانکاران مستمر از راهکارهای پیشنهاد شده بند «ج» استفاده شود.

در این راستا، مدیران منابع انسانی و مسئولان حقوقی و امور پیمان های چهار شرکت ملزم شده اند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به استفاده از راهکارهای بند «جیم» استفاده کرده و نسبت به ترمیم و اصلاح حقوق کارکنان پیمانکار مستمر اقدام کنند، به عبارت ساده تر از دیروز توپ افزایش حقوق ها در زمین چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت است.

نکته مهم: چنانچه در هر یک از سه راهکار نخست بند جیم امکان افزایش و ترمیم فراهم شود و حتی در صورت امضای قراردادها و پیمان های جدید در هر حالتی افزایش و ترمیم حقوق پیمانکاران مستمر در قالب طبقه‌بندی مشاغل، جداول جدید مزد، پایه سنوات و فوق العاده ها از اول فروردین ماه 1399 باید محاسبه و پرداخت شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,