اخبار  ›  منابع انسانی  ›  جزئیات پرداخت تسهیلات خرید تا    

مدیر منابع انسانی شرکت نفت در گفتگو با «انرژی نیوز»:
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ ۰۳:۳۹

جزئیات پرداخت تسهیلات خرید تا سقف 40 میلیون تومان به نفتی‌ها/ اسامی کارکنان شرکت نفت به بانک عامل ارسال شد


جزئیات پرداخت تسهیلات خرید تا سقف 40 میلیون تومان به نفتی‌ها/ اسامی کارکنان شرکت نفت به بانک عامل ارسال شد

دکتر «ناصر مولایی» در گفتگو با «انرژی نیوز» با بیان اینکه با موافقت و دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت، دستورالعمل پرداخت تسهیلات کم بهره خرید به کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و پیمانکار مستمر شرکت ملی نفت، تمامی شرکت‌ها و مدیریت‌های تابعه از سوی روابط کار و مددکاری اجتماعی ابلاغ شده است، گفت: دریافت این تسهیلات بدون نیاز به سپرده‌گذاری بوده و تا سقف 40 میلیون تومان کارکنان متقاضی می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت با اعلام اینکه لیست کارکنان رسمی و غیر رسمی شرکت نفت و شرکت‌های تابعه هم به بانک عامل ارسال شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه لیست اسامی باید از سوی بانک عامل به تمامی شعب در استان‌ها و شهرهای کشور ابلاغ شود و این فرآیند کمی زمان بر بوده و پیش بینی می‌شود تا چند روز آینده، لیست کارکنان به تمامی شعب بانک ابلاغ شده باشد و نیازی به ارائه معرفی نامه نخواهد بود.

این مقام مسئول در تشریح ساز و کار دریافت تسهیلات کم بهره هم توضیح داد: همچون وام «نفت کارت»، کارکنان ستاد و شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران شامل ملی حفاری، مناطق نفت‌خیز جنوب، نفت و گاز پارس، پایانه‌ها و ... با مراجعه به واحدهای روابط کار و مددکاری می‌توانند نسبت به ثبت نام دریافت تسهیلات خرید و کسب اطلاعات تکمیلی اقدام کنند، بیان کرد: سقف پرداخت تسهیلات خرید کالا 40 میلیون تومان بوده که اگر بازپرداخت آن کمتر از 9 ماه باشد با کارمزد سه درصد و بالاتر از 9 ماه کارمزدی چهار درصدی خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش «انرژی نیوز» که برخی از شرکت‌های تابعه شرکت نفت در پاسخ به پرسش‌های کارکنان درباره پرداخت تسهیلات اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند، تاکید کرد: دستورالعمل هفته گذشته ابلاغ شده و مسئولان روابط کار و مددکاری شرکت‌ها در جریان هستند اما چنانچه واحدی اظهار بی‌اطلاعی می‌کند کارکنان این واحدها را معرفی کنند تا نسبت به آگاه سازی آن واحدها اقدام کنیم.

مولایی همچنین درباره کف و سقف دریافت تسهیلات خرید کالا هم بیان کرد: سقف 40 میلیون تومان بوده اما تعیین دقیق کف و سقف به نوع کالا و یا خدماتی که از سوی کارکنان خریداری می‌شود هم بستگی دارد.

«انرژی نیوز»: به‌زودی درباره وام نفت کارت دوره پائیز هم اطلاع‌رسانی انجام می‌شود. نکته مهم دیگر که کارکنان به واحدهای روابط کار برای اطلاع از شرایط دریافت تسهیلات خرید اقدام کنند و چنانچه این واحدها اطلاع رسانی درستی انجام نداده مراتب را برای پیگیری مسئولان شرکت ملی نفت به «انرژی نیوز» اطلاع بدهند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,