اخبار  ›  استخدام  ›  آخرین خبرها از تبدیل وضعیت    

«انرژی نیوز» از وزارت نفت کسب اطلاع کرد؛
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۱۲:۲۲

آخرین خبرها از تبدیل وضعیت «پیمانکاران» و «قرارداد موقت‌ها»/ زنگ ارزیابی «مدت موقت‌ها» به صدا درآمد+ نکات مهم و طلایی


آخرین خبرها از تبدیل وضعیت «پیمانکاران» و «قرارداد موقت‌ها»/ زنگ ارزیابی «مدت موقت‌ها» به صدا درآمد+ نکات مهم و طلایی

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، از هفته آینده دور جدید ارزیابی کارکنان قرارداد مدت موقت در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت با ارسال پیامک و دعوت از حدود یکصد نفر آغاز می‌شود.

بر اساس آخرین پیگیری ها تاکنون اطلاعات حدود پنج هزار نفر در قالب کارکنان قرارداد مدت موقت، فارغ‌التحصیلان دانشگاه و کارکنان پیمانکار (پیش از ابلاغ شرایط تسهیل ثبت نام کردند) صحت‌سنجی شده و این افراد با دریافت پیامک ابتدا به ارزیابی هوش، کامپیوتر و روان شناسی دعوت شده و در صورت موفقیت در مرحله دوم ارزیابی تخصصی در قالب مصاحبه فنی و تخصصی متناسب با رسته شغلی (نیازی به ارتباط بین رشته تحصیلی و رشته شغلی برای مدت موقت‌ها و پیمانکاران نیست) مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

نکته اول: در مرحله ارزیابی اولیه نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نبوده و زبان از مرحله ارزیابی حذف شده و در صورت تبدیل وضعیت کارکنان یکسال فرصت دارند تا گواهی زبان انگلیسی مورد نظر را به وزارت نفت ارائه کنند.

نکته دوم: کارکنان پیمانکار مستمر و غیر پروژه‌ای حتما نسبت به اخذ گواهی «ای.سی.دی.ال» مورد تایید موسسات آموزشی سازمان اداری و استخدامی یا بنیاد «ای.سی.دی.ال» اقدام کنند. گواهی موسسات فنی و حرفه ای فاقد مجوز از بنیاد یا سازمان اداری و استخدامی مورد تایید نیست.

نکته سوم: سامانه ثبت نام تا اطلاع ثانوی باز بوده و دست کم تا چندماه آینده بسته نخواهد شد، کارکنان پیمانکار نسبت با ثبت نام عجله کنند تا با مشکل ویرایش اطلاعات روبرو نشوند. فراموش نکنید، پس از ثبت‌نام قطعی و دریافت کد رهگیری، صرفاً امکان یکبار ویرایش اطلاعات برای داوطلب وجود دارد. بنابراین، برای اخذ کد رهگیری به هیچ وجه نیازی به مراجعه مجدد به سامانه نیست زیرا طراحی سامانه بگونه‌ای است که در صورت مراجعه مجدد داوطلب به آن و مشاهده پرونده و انتخاب گزینه «تایید نهایی»، این حرکت به‌عنوان ویرایش تلقی شده و امکان ویرایش اطلاعات احتمالی فراهم نخواهد شد.

نکته چهارم: کارکنان قرارداد مدت موقت و پیمانکار برای ارزیابی و مصاحبه تخصصی و فنی حتما خود را مسلوط به گفتگو و ریدینگ در قالب زبان انگلیسی کنند تا وسط ارزیابی توسط ارزیاب‌ها سورپرایز نشوند.

نکته پنجم: آن دسته از کارکنان قرارداد موقت و پیمانکاری که برای تبدیل وضعیت به «مدت معین» به دنبال فوت وقت نیستند در حوزه استخدامی شرکت‌های گاز و پخش فرآورده‌های نفتی در استان «سیتان و بلوچستان» ثبت‌نام کنند با توجه به کسری نیرو این ثبت نام و ارزیابی آن در اولویت وزارت نفت قرار گرفته است.

در نهایت کارکنان قرارداد مدت موقت، پیمانکاران مستمر، غیرمستمر، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه jad.mop.ir مراجعه کنند. در روزهای آینده درباره مشکل فنی (خطای ساپنا) که کارکنان پیمانکار برای ثبت نام در قالب شرایط «تسهیل» با آن روبرو هستند، اطلاع‌رسانی خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,