اخبار  ›  پتروشیمی  ›  رکورد تاریخی تولید «اسید استیک»    

جراحی «جواد بدری» در پتروشیمی «فن‌آوران» نتیجه داد؛
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ ۱۴:۲۱

رکورد تاریخی تولید «اسید استیک» شکسته شد/ نفس راحت کارخانه‌های آب معدنی و نوشابه ایران !


رکورد تاریخی تولید «اسید استیک» شکسته شد/ نفس راحت کارخانه‌های آب معدنی و نوشابه ایران !

به گزارش خبرنگار «شاپا»، هزمان با برپایی جشن و پایکوبی برای برگزاری جهش متانولی در صنعت پتروشیمی، پتروشیمی «فن‌آوران» تنها مجتمع تولیدکننده متانول در ماهشهر با ثبت یک رکورد جدید تولید، پیام مهمی به خانواده صنعت پتروشیمی و طرفداران برگزاری جشن برای افزایش ظرفیت تولید متانول داده است.

«محمد جواد بدری» با اشاره به ثبت رکورد تولید روزانه 477 تن محصول در واحد اسید استیک این مجتمع پتروشیمیایی از تولید با 106 درصد ظرفیت اسمی در این واحد در شهریورماه امسال خبر داد و اعلام کرد: این رکورد جدید در تاریخ بیست و دو ساله تاسیس این مجتمع پتروشیمی بدست آمده است.

مدیرعامل پتروشیمی «فن‌آوران» همچنین با اشاره به اجرای موفق عملیات رفع موانع تولید در واحد منواکسیدکربن این مجتمع به عنوان تامین‌کننده خوراک واحد اسید استیک، تصریح کرد: با جایگزینی راکتور جدید با راکتور قبلی، رشد ۴۰ درصدی تولید اسید استیک نسبت به سال گذشته محقق شده و به‌زودی ساخت راکتور جدید این واحد با هدف افزایش و استمرار تولید کلید می‌خورد.

نکته مهم انجام یکی از مهمترین و استراتژیک‌ترین پروژه‌های رفع موانع تولید واحد اسید استیک پتروشیمی فن‌آوران آن است که با وجود ساخت و توسعه قارچی واحدهای متانول در صنعت پتروشیمی اما «فن آوران» تنها تولیدکننده اسید استیک ایران بوده و این محصول انحصاری است.

به‌عبارت دیگر، با افزایش ظرفیت و استمرار تولید در واحد اسید استیک «فن‌آوران» بیش از همه پتروشیمی شهید تندگویان و سپس کارخانه‌های تولید آب معدنی و نوشابه نسبت به تامین مطمئن و پایدار خوراک اسید استیک واحدهای یک و دو اسید ترفتالات خوشحال و راضی خواهند شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,