اخبار  ›  ویژه  ›  برای سلامتی «فرزین مینو» دعا    

۱۳۹۹/۰۶/۱۱ ۲۲:۳۷

برای سلامتی «فرزین مینو» دعا کنید ...


برای سلامتی «فرزین مینو» دعا کنید ...

به گزارش «انرژی نیوز»، «این چی بود ابلاغ کردید؟ شورش را درآوردید»، «آقای مینو ببین شما گفتید من امضا کردم»، «فوق‌العاده مرزی را ابلاغ می‌کنی برنامه ششم که تمام شد»، «دشمن دانشگاه نفت و نفتی‌ها»، «آقا دلار چرا دوباره گران شد؟»، « پراید را 100 میلیون تومان کردی؟»، «آقای معاون لوبیا چیتی خریدی 40 هزار تومان؟» و ... این روزها همه منتقد «فرزین مینو» شده‌اند از آن دکتر قلابی نفت بگیرید تا کارکنان و حتی مقام عالی وزارت، معاون جوانی که اگر به بیست و هشت آذر 1397 بازگردد احتمالا التماس خواهد کرد که هیچگاه در طبقه چهاردهم ساختمان قدیم وزارت نفت شاغل نشود.

همسایه «مینو» در طبقه چهاردهم وزارت نفت معاونت مهندسی، پژوهش و فن آوری است، معاونی که از راه آهن آمده و در کمال آرامش، بدون آنکه کسی از او سوال و جوابی کند و یا مورد بازخواست، نقد و تخریب قرار بگیرد، مشغول خدمت است و البته چند متر این طرف تر وضعیت خدمت کاملا متفاوت است، آنجا دفتر معاون نگون‌بخت منابع انسانی وزارت نفت است، دفتر که چه عرض کنیم «اتاق جنگ» وزارت نفت !

مدیریت «فرزین مینو» خالی از اشکال و ایراد نیست اما زمانی‌که می‌بینیم امروز بسیاری از کارهای مرتبط با کارکنان رسمی و غیر رسمی به سرانجام رسیده است، سرانجامی که برای همان اجرای نصف و نیمه که بعضا مورد نقد کارکنان هم قرار می‌گیرد، «مینو» مجبور شده چه خاکریزهایی را به تنهای فتح کند، غم و غصه‌مان برای این معاون جوان وزارت نفت دوچندان می‌شود. معاونی که حتی خواجه حافظ شیرازی هم در جریان دو گرید خدمتی اش است اما جز خدا تقریبا کسی اطلاع ندارد که برای یک امضای ساده چه بر او می‌گذرد؟

در روزهایی که عامل همه مشکلات کشور «فرزین مینو» بوده او چراغ خاموش و بدون سر و صدا فرآیند «تصویب‌خواهی شایستگی‌ها» را هم از خیمه سنگین دو عضو مهم کابینه دولت یعنی برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور خارج کرد تا از سال 1400 وزارت نفت بدون نیاز به مجوزهای بعضا وقت گیر و طولانی مدت شورای حقوق و دستمزد، شایستگی را تصویب و پرداخت کند.

تثبیت طرح بهبود معیشت کارکنان قرارداد موقت، فوق‌العاده تخصصی دریا، تسهیل و تسریع در فرآیند تبدیل وضعیت کارکنان قرارداد مدت موقت و پیمانکاران مستمر، پرداخت شایستگی و ترفیع به کارکنان پیمانی، باز شدن پای بیمه تکمیلی برای کارکنان قراردادی و پیمانکار، افزایش و ترمیم حقوق کارکنان رسمی و در روزهای آینده بهبود معیشت پیمانکاران مستمر، پرداخت فوق‌العاده مرزی و ... با وجود همه اشکالات و ایراداتش بالاخره در صنعت نفت اجرایی شد، قبول داریم اجرای برخی از این طرح‌ها نقدهایی روبرو است اما امروز زمانی‌که «فرزین مینو» به ماه‌ها و هفته‌های گذشته اش در قامت معاون منابع انسانی مراجعه می‌کند تازه متوجه می‌شود پس از کلی تلاش و دوندگی برای حل مشکلات همکارانش جز «آه، ناله، نفرین و نقدهای تند و آتشین» دستاورد دیگری نداشته است، «مینو» جان خدا قوت ...بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,