اخبار  ›  منابع انسانی  ›  نفس راحت 230 مهندس جوان و    

آقای «زنگنه» این تصمیم‌تان «خدا قوت» دارد؛
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ ۲۲:۳۱

نفس راحت 230 مهندس جوان و تحصیلکرده با امضای وزیر نفت/ مسیر تبدیل وضعیت پیمانی‌ها به رسمی هموار شد


نفس راحت 230 مهندس جوان و تحصیلکرده با امضای وزیر نفت/ مسیر تبدیل وضعیت پیمانی‌ها به رسمی هموار شد

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، بزرگترین گناه «انرژی نیوز» چیست؟ مهمترین نقد مخاطبان از «انرژی نیوز» چه بوده است؟ بزرگترین گناه این رسانه دست و پا شکسته حمایت از «بیژن زنگنه» است و باید تا سال‌های سال بابت این حمایت از وزیر قانونی نفت جمهوری اسلامی ایران تاوان بدهیم. کارکنان از سیاست‌ها و برنامه‌های او در حوزه منابع انسانی رضایت ندارند و آنها هم که به «زنگنه» دسترسی ندارند و همین کافی است که همه کاسه و کوزه‌ها بر سر «انرژی نیوز» شکسته شود که ای رسانه «جیره‌خوار»، «دشمن رسمی‌ها»، «زنگنه نیوز» و ... چرا از وزیر حمایت می‌کنید؟

شوربختی ماجرا اینجاست که در وزارت نفت هم «حاجی واشنگتن» حسابی برای تخریب «انرژی نیوز» سنگ تمام می‌گذارد و چون «انرژی نیوز» بارها دست او را در تخلفات و مفاسد مالی، اداری و اخلاقی برای دستگاه‌های نظارتی و بازرسی رو کرده است باید هم بابت حمایت از «زنگنه» از کارکنان و مخاطبان چوب بخوریم و همه بابت گزارش های دروغ و سراسر کذب «حاجی واشنگتن» مورد نقد، ملامت و سرزنش مقام عالی وزارت نفت قرار بگیریم اما این وسط بعضی موقع‌ها اتفاقات جالب و شیرنی به وقوع می‌پیوندد که درد و رنج‌های تحمیلی قابل تحمل می‌شود.

آفتاب وزارت «زنگنه» رو به غروب است و او به سال پایانی وزارت در دولت دوازدهم رسیده است، نه «زنگنه» تمایلی به تبدیل شدن به قهرمان را دارد و نه سال پایانی دولت زمان مناسبی برای قهرمان‌سازی از «زنگنه» است اما بی‌انصافی است که اقدام خوب او در حق بیش از 230 مهندس جوان و تحصیلکرده بی‌تفاوت بگذریم، «زنگنه» با یک امضای ساده دست کم رضایتی نصف و نیمه را به مهندسان جوان صنعت نفت هدیه داده است.

ماجرا از این قرار است که با دستور وزیر نفت مقرر شد که مراحل ارزیابی حدود 230 نفر از کارکنان پیمانی که باید مراحل سفت و سخت ارزیابی را از خردادماه امسال در مرکز توسعه مدیریت پشت سر می‌گذاشتند تا دست آخر پس از چند سال خدمت در قالب کارمند پیمانی به رسمی تبدیل وضعیت شوند، آسان‌سازی شده و این دسته از کارکنان پیمانی صرفا مراحل طب صنعتی که اجرای آن در قالب قانون نفت هم به آن اشاره شده را باید برای تبدیل وضعیت به رسمی پشت سر بگذارند.

البته این پایان ماجرا نیست و احتمالا در روزهای و هفته‌های آینده خبرهای خوب دیگری برای کارکنان رسمی و پیمانی منتشر شود. «انرژی نیوز»، «زنگنه نیوز» باشد یا نه خیلی مهم نیست اما امیدواریم این رسانه دست و پا شکسته و سراسر گناه بتواند در آینده هم گره‌گشای مشکلاتی هرچند کوچک از دریای مشکلات ریز و درشت کارکنان صنعت نفت باشد.

«انرژی نیوز»: «فرزین مینو» معاون منابع انسانی و مدیرکل آموزش وزارت نفت برای حل مشکلات کارکنان پیمانی سنگ تمام گذاشتند و از آنجایی که انتشار خدمات آنها در قبال کارکنان زبانه‌های آتش حسادت نسبت به عملکرد خوب آنها را گزنده‌تر می‌کند در واکنش به همه خدمات صادقانه این دو مدیر صنعت نفت فقط می‌گوئیم «خدا قوت ...»بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,