اخبار  ›  پتروشیمی  ›  تولید محصول مهم و پرطرفدار در    

جشن تولید «ربیعی» مافیای واردات را عزادار کرد !
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۱۲:۴۴

تولید محصول مهم و پرطرفدار در صنعت پتروشیمی آغاز شد/ ایران عضو باشگاه تولیدکنندگان «گرید چادر» مشکی شد


تولید محصول مهم و پرطرفدار در صنعت پتروشیمی آغاز شد/ ایران عضو باشگاه تولیدکنندگان «گرید چادر» مشکی شد

با گذشت 56 سال از تاسیس اولین پتروشیمی ایران، مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس امروز رسما طرح تولید سالانه 30 هزار تن گرید TG670S چادر مشکی در پتروشیمی شهیدتندگویان را افتتاح کرد.

 

به گزارش انرژی نیوز به نقل از شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، با راه اندازی این خط تولید شرکت پتروشیمی شهید تندگویان سالانه ۲۸ تا ۳۰ هزار تن نیاز کشور به این گرید برای تولید چادر مشکی را تامین می‌کند و بدین ترتیب کشور از واردات این محصول کاملاً بی نیاز خواهد شد.

 

«سیدرضا قاسمی شهری» امروز در مراسم رونمایی از تولید این گرید خاص پلیمری، با بیان اینکه گرید تولید شده در پتروشیمی شهید تندگویان توسط شرکت‌های ایرانی به نخ چادر مشکی تبدیل می‌شود، گفت: در مرحله اول دو هزار تن از این محصول به صورت آزمایشی تولید و در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار گرفت و با اعلام رضایت تولید کنندگان چادر مشکی محموله‌های بعدی تحویل شده است.

 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با تاکید بر اینکه گرید تولید شده کیفیت کاملاً رقابتی با مشابه خارجی را دارد اظهار داشت: با هماهنگی تولیدکنندگان در مدت تولید آزمایشی این گرید نقاط ضعف این گرید برطرف و  اصلاح شد و این گرید با کیفیت بسیار خوب و مقاوم در برابر نور خورشید و شوینده‌ها ، یک چادر مشکی ایرانی باکیفیت را در اختیار خانم‌های ایرانی قرار می‌دهد.

 

افزایش چند برابری ظرفیت تولید شرکت های داخلی، فعال شدن چند کارخانه تولید چادر که به دلیل تحریم‌ها و عدم تامین مواد اولیه تعطیل شده بودند و همچنین برخی مقاومت ها و سنگ اندازی ها از سوی واردکنندگان این گرید چادر مشکی به کشور از جمله مسائل دیگری بود که در این مراسم از سوی کارشناسان و مسئولان مطرح شد.

 بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,