اخبار  ›  پتروشیمی  ›  ثبت نام سامانه استخدامی وزارت    

آخرین خبرهای استخدامی از چهارگوشه صنعت نفت؛
۱۳۹۹/۰۳/۳۰ ۲۲:۲۶

ثبت نام سامانه استخدامی وزارت نفت تمدید شد/ شرایط استخدام در 10 شرکت بزرگ پتروشیمی و پالایشگاه نفت ایران


ثبت نام سامانه استخدامی وزارت نفت تمدید شد/ شرایط استخدام در 10 شرکت بزرگ پتروشیمی و پالایشگاه نفت ایران

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، ثبت نام در سامانه آزمون استخدامی وزارت نفت با هدف استخدام فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سراسر کشور تا اطلاع ثانوی تمدید شده ضمن آنکه ثبت نام برای کارکنان قرارداد مدت‌موقت و پیمانکار شاغل در صنعت نفت با شرایط تعیین شده سن، معدل و رشته تحصیلی هم همچون گذشته برای تبدیل وضعیت به «قرارداد معین» (http://www.enenews.ir/news_agency/18127/) ادامه دارد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه jad.mop.ir مراجعه کنند.

آزمون استخدامی پتروشیمی هنگام و آپادانا

 با توجه به شیوع کرونا، برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی «هنگام و آپادانا» در عسلویه تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است و آخرین خبر دریافتی حاکی از اضافه شدن «شیراز» به یکی محل برگزاری آزمون استخدامی این دو شرکت پتروشیمی حکایت دارد.

وضعیت نامشخص برگزاری دو آزمون استخدامی در عسلویه و ماهشهر

با گذشت بیش از سه ماه از ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی دی پلیمر آریا و پتروکیمیای ابن‌سینا به دلیل شیوع کرونا فعلا خبری از تعیین تاریخ جدید برای برگزاری زمان جدید آزمون استخدامی این دو پتروشیمی نیست.

استخدام در سه پالایشگاه نفت و میعانات گازی

  پالایشگاه نفت تبریز برگزاری آزمون استخدامی این شرکت پالایشی را تا دوم تیرماه امسال تمدید کرد. علاوه بر این پالایشگاه نفت و گاز «پیروزی شاهرود» هم برای استخدام 28 ردیف شغلی فراخوان استخدام منتشر کرده است. همزمان یکی از پالایشگاه های در دست ساخت میعانات گازی «سیراف» هم برای استخدام 16 ردیف شغلی فراخوان استخدام داده است.

استخدام تازه در صنایع پتروشیمی عسلویه

یک شرکت بازرسی شاغل در یکی از مجمع های پتروشیمی در دست بهره برداری عسلویه هفته جاری برای استخدام 14 ردیف شغلی فراخوان استخدام داده است. از سوی دیگر یک شرکت صنایع تکمیلی پتروشیمی (https://t.me/shapa96/2550) در حومه تهران هم فراخوانی برای استخدام محدود منتشر کرده است.

از برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام چه خبر؟

برگزاری آزمون استخدامی متمرکز صنایع پتروشیمی ماهشهر پس از پست سر گذاشتن فراز و فرودهای گسترده به برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی «بندرامام» بسنده کرده و مدیر منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در گفتگو با «انرژی نیوز» با رد منتفی شدن برگزاری آزمون بندرامام، گفته است: خبرهای تکمیلی پس از اخذ مجوز از مدیرعامل و هیات مدیره این هلدینگ اعلام خواهد شد، ضمن آنکه برای نیمه‌دوم سال جاری می توان روی انتشار فراخوان ازمون استخدامی پتروشیمی «گچساران» و «پالایشگاه گاز یادآوران» در غرب کارون امیدوار بود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,