اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  پرداخت 15 فوق‌العاده به کارکنان    

در گفتگو با «انرژی نیوز» اعلام شد:
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ ۲۰:۲۶

پرداخت 15 فوق‌العاده به کارکنان پیمانکار صنعت نفت تصویب شد/ جزئیات نشست 4+1 برای نهایی کردن زمان افزایش حقوق پیمانکاران


پرداخت 15 فوق‌العاده به کارکنان پیمانکار صنعت نفت تصویب شد/ جزئیات نشست 4+1 برای نهایی کردن زمان افزایش حقوق پیمانکاران

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با گذشت حدود سه ماه از ابلاغ دستورالعمل بهبود معیشت کارکنان پیمانکار «مستمر و غیر پروژه‌ای» صنعت نفت، هنوز خبری از افزایش و ترمیم حقوق نیست و روزی نیست که کارکنان پیمانکار بابت این تاخیرها گلایه و انتقاد نداشته باشند.

یک مقام مسئول در گفتگو با «انرژی نیوز» با بیان اینکه طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکار مستمر و غیر پروژه‌ای وزارت نفت و شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه برای نخستین بار برای حدود 106 هزار نیرو اجرا می‌شود، گفت: اجرای این طرح مسبوق به سابقه نبوده و عملا ریل گذاری و زیرساختی برای اجرای آن در وزارت نفت وجود نداشت.

وی مهمترین دلیل تاخیر در اجرای کامل دستورالعمل را این موضوع عنوان کرد و افزود: اما فعالیت‌ها پس از ابلاغ وزارت نفت آغاز شده و هم اکنون تمامی زیرساخت ها همچون راه اندازی بانک جامع اطلاعات، تعریف و تدوین مشاغل استاندارد، جدول مزد، طبقه بندی مشاغل و ... تعریف و تدوین شده و صرفا گام آخر یعنی اجرا و افزایش و ترمیم حقوق ها باقی مانده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تاکنون با حمایت و پیگیری «فرزین مینو» معاون منابع انسانی وزارت نفت با حمایت و پیگیری «فرزین مینو» معاون منابع انسانی وزارت نفت با حمایت و پیگیری «فرزین مینو» معاون منابع انسانی وزارت نفت 15 فوق العاده شغلی، عمومی و عملیاتی برای کارکنان پیمانکار تصویب شده است، تصریح کرد: هفته اینده نشست هماهنگی مدیرکل منابع انسانی وزارت نفت و مدیران منابع انسانی چهار شرکت اصلی انجام می‌شود تا اضافه شدن الحاقیه جدید به پیمان های کارکنان پیمانکار افزوده شود و پس از افزودن الحاقیه‌ها افزایش حقوق‌ها مطابق با دستورالعمل ابلاغی و زیرساخت‌های تعریف شده انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش «انرژی نیوز» که آیا کارکنان پیمانکار می‌توانند شاهد افزایش حقوق‌ها همزمان با دریافت حقوق تیرماه باشند، بیان کرد: افزودن الحاقیه‌ها برای 106 هزار همکار پیمانکار زمان‌بر است اما قطعا این طرح با هدف جلب رضایت‌مندی کارکنان پیمانکار مستمر و غیر پروژه‌ای در وزارت نفت و چهار شرکت تابعه انجام خواهد شد.

در همین حال، دکتر «فرزین مینو» معاون منابع انسانی وزارت نفت اخیرا در گفتگو با «انرژی نیوز» از ابلاغ لیست صحت‌سنجی شده کارکنان پیمانکار «مستمر و غیرپروژه‌ای» مطابق با لیست سازمان تامین اجتماعی به چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت خبر داده و اعلام کرده است: بر اساس لیست ابلاغی، مدیران منابع انسانی چهار شرکت باید سریعا نسبت به پوشش بیمه تکمیلی، ترمیم حقوق و طبقه‌بندی مشاغل کارکنان پیمانکار حسب بخشنامه ابلاغی وزارت نفت اقدام کنند.

منتظر خبرهای تکمیلی «انرژی نیوز» باشید ...بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,