اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  اولین فراخوان استخدام در    

خبری خوب برای علاقه‌مندان به استخدام در صنعت نفت؛
۱۳۹۹/۰۳/۲۲ ۱۸:۲۲

اولین فراخوان استخدام در پالایشگاه‌های نفت ایران در سال 99 منتشر شد+ اعلام شرایط استخدام 28 ردیف شغلی


اولین فراخوان استخدام در پالایشگاه‌های نفت ایران در سال 99 منتشر شد+ اعلام شرایط استخدام 28 ردیف شغلی

به گزارش خبرنگار «اخبار پالایش نفت»، مینی پالایشگاه «پیروزی شاهرود» با ظرفیت فرآورش روزانه 13 هزار بشکه نفت خام و میعانات گازی برای استخدام بیست و هشت ردیف شغلی اقدام به انتشار فراخوان استخدامی کرده است.

بر این اساس، شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی با انتشار فراخوانی اعلام کرد: قصد دارد از واجدین شرایط جهت تکمیل کادر فنی، مهندسی و اداری خود در محل پالایشگاه شرکت در سایت شاهرود با شرایط ذیل از سراسر کشور دعوت به همکاری کند.

در این راستا، این مینی پالایشگاه نفت خصوصی کشور قرار دارد برای مدیر پروژه، مدیر طرحهای ساختمانی و عمرانی، مدیر دفتر نظارت، کارشناس دفتر فنی، کارشناس طراحی و مهندسی فرآیند، کارشناس دفتر  طراحی و مهندسی فرآیند، مدیر طراحی و مهندسی فرآیند، مدیر HSE ، کارشناس IT، کارشناس مهندسی باغبانی، کارشناس مهندسی خرید، مسئول نگهداری و تعمیرات ماشین آلات، مسئول درمانگاه، آتش نشان، رئیس حسابداری، حسابدار ارشد، انباردار، کارشناس حقوقی، مدیر امور اداری، کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه، راننده مینی بوس و اتوبوس، فیترکار، مونتاژکار، جوشکار، سنگ زن- کمکی و نظافتچی اقدام به استخد ام بکند.

علاقه مندان رزومه و شرایط کاری را به نشانی hamid.varesi@outlook.com ارسال و یا با شماره 09100059500 تماس بگیرند. همچنین این پالایشگاه تا یازدهم تیرماه امسال فرصت برای ارسال رزومه تعیین کرده است.

فاز نخست مینی پالایشگاه نفت شاهرود سال 1394 به بهره‌برداری رسید و توسعه آن در قالب سه ناحیه تعریف شده که ناحیه اول از ظرفیت تولید 250 تن بنزین و گازوئیل برخوردار است. نشانی سایت این پالایشگاه نفت هم www.piroozirefinery.com است.



بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,