اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  جزئیات محاسبه افزایش حقوق    

در گفتگو با «انرژی نیوز» اعلام شد:
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۱۷:۳۱

جزئیات محاسبه افزایش حقوق کارکنان رسمی و قراردادی در سال 99


جزئیات محاسبه افزایش حقوق کارکنان رسمی و قراردادی در سال 99

 «علیرضا ترابی» امروز در گفتگو با خبرنگار «انرژی نیوز» درباره جزئیات افزایش حقوق کارکنان رسمی شاغل در صنعت نفت، گفت: برای سال 99 و حسب دستورالعمل ابلاغی دولت، میزان افزایش حقوق کارمندان رسمی و پیمانی 15 درصد تعیین شده است.

 

مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت در پاسخ به این پرسش که میزان افزایش حقوق کارمندان بدواستخدام و پیمانی با پایه حقوق پائین، امسال چگونه محاسبه خواهد شد؟ تصریح کرد: پس از افزایش 15 درصدی پایه حقوق (بیس) این دسته از همکاران، مجموع صورت‌حساب حقوق کارکنان شامل پایه، فوق‌العادها و دریافتی ثابت محاسبه و سپس مابه تفاوت تا دو میلیون و 800 هزار تومان در قالب «تفاوت تطبیق» به صورت‌حساب حقوق‌ها افزوده خواهد شد.

 

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه این افزایش مشمول کارکنان پیمانی شاغل در صنعت نفت هم می‌شود، در خصوص افزایش حقوق کارکنان قرارداد مدت موقت هم توضیح داد: به این دسته از همکاران هم 15 درصد افزایش حقوق و هشت درصد علی الحساب شایستگی پرداخت خواهد شد.

 

ترابی همچنین با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اضافات عمومی سال 99 کارکنان صنعت نفت، توضیح داد: اضافات به همراه مابه تفاوت ماه‌های فروردین و اردیبهشت محاسبه و با حقوق خردادماه پرداخت خواهد شد.

 

مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت همچنین در خصوص میزان افزایش حقوق کارگران رسمی و کارکنان قرارداد مدت معین هم گفت: افزایش حقوق این دسته از همکاران مطابق با ابلاغیه‌های وزارت کار افزایش می‌یابد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,