اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  آخرین خبرها درباره استخدام 3    

سایه «کرونا» بر سر بازار استخدام پتروشیمی‌ها؛
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۲۳:۰۸

آخرین خبرها درباره استخدام 3 شرکت بزرگ پتروشیمی/ شمارش‌معکوس برگزاری آزمون‌های استخدامی آغاز شد؟


 آخرین خبرها درباره استخدام 3 شرکت بزرگ پتروشیمی/ شمارش‌معکوس برگزاری آزمون‌های استخدامی آغاز شد؟

به گزارش انرژی نیوز به نقل از شاپا، بهمن و اسفندماه پارسال سه شرکت بزرگ صنعت پتروشیمی اقدام به انتشار فراخوان و ثبت نام آزمون‌های استخدامی کردند اما با شیوع «کرونا» و گذشت حدود سه ماه برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شرکت «کود شیمیایی اوره لردگان» با هدف جذب آتش‌نشان و نوبت کار هشتم بهمن ماه پارسال ثبت نامی برای انجام آزمون استخدامی آغاز کرد و در نهایت ثبت نام اول اسفندماه به پایان رسید و با گذشت حدود سه ماه خبری از برگزاری آزمون استخدامی این شرکت پتروشیمیایی نیست.

آخرین پیگیری «شاپا» حاکی از آن است که با اخذ مجوز بهداشتی قرار است پایان خردادماه امسال آزمون استخدامی این شرکت تولید اوره و آمونیاک برگزار شود. هم اکنون فرصت ثبت نام این آزمون استخدامی به پایان رسیده است.

پتروشیمی «دی پلیمر آرین» هم بیست و سوم فروردین ماه امسال اقدام به انتشار فراخوان و برگزاری ثبت نام آزمون استخدامی کرد و سیزدهم اردیبهشت فرصت ثبت نام این شرکت تولید متانول به پایان رسید. بنابر آخرین اطلاعیه پتروشیمی «دی پلیمر آرین» قرار است آزمون استخدامی این شرکت 22 تا 23 خردادماه امسال با اخذ مجوزهای بهداشتی برگزار شود.
  
شرکت پتروکیمیای ابن‌سینا هم بیست و ششم تا هشتم اسفند پارسال اقدام به انشتار فراخوان و ثبت نام آزمون استخدامی کرده است که با گذشت حدود سه ماه هیچ خبری درباره زمان جدید برگزاری آزمون استخدامی این شرکت وجود ندارد و صرفا این شرکت در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است: با توجه به شرایط کرونا، تغییر زمان برگزاری آزمون‌های دکترا و کارشناسی ارشد ازخرداد به پایان تیر، پیگیر دریافت مجوز برای برگزاری آزمون در اولین تاریخ ممکن است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,