اخبار  ›  گاز  ›  فرمول پرداخت «بهره‌وری» به    

مدیر منابع انسانی شرکت گاز در گفتگو با «انرژی نیوز»:
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۲۰:۰۰

فرمول پرداخت «بهره‌وری» به قرارداد موقت‌ها/ پرداخت کف «بهره‌وری» تعبیر اشتباه از مصوبات است/ دستورات مهم «تربتی» برای پرداخت بهره‌وری پیمانکاران گاز


فرمول پرداخت «بهره‌وری» به قرارداد موقت‌ها/ پرداخت کف «بهره‌وری» تعبیر اشتباه از مصوبات است/ دستورات مهم «تربتی» برای پرداخت بهره‌وری پیمانکاران  گاز

«ولی الله دینی» در گفتگو با خبرنگار «انرژی نیوز» درباره پرداخت حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه دوم 98 به کارکنان شرکت ملی گاز ایران، گفت: این حق الزحمه به استناد ضوابط، کف و سقف تعیین شده از سوی وزارت نفت با حقوق اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به دستورات صریح معاون وزیر نفت در امور گاز به منظور پرداخت منظم، بدون تاخیر و یکپارچه پرداخت حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه دوم 98 به کارکنان پیمانکار، تصریح کرد: این حق الزحمه به کارکنان پیمانکار (در چارچوب سقف پیمان) پرداخت می‌شود و تمامی شرکت‌ها موظف هستند بدون تاخیر در مقایسه با کارکنان رسمی و قراردادی، به پیمانکاران هم پرداخت کنند.

این مقام مسئول با اشاره به حساسیت‌های مدیرعامل شرکت گاز برای پرداخت به موقع حق‌الزحمه بهره وری به کارکنان پیمانکار، اظهار داشت: پارسال در برخی شرکت‌های تابعه شاهد عدم پرداخت به موقع این حق‌الزحمه بودیم که با تذکراتی به مدیران عامل و مالی شرکت‌ها داد شد، سریعا به حساب پیمانکاران واریز شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کف حق‌الزحمه بهره‌ وری نیمه دوم 98 به کارکنان قراردادی شرکت گاز پرداخت می‌شود؟ و آیا فرمولی برای پرداخت آن به کارکنان قراردادی در مجموعه وزارت نفت وجود دارد؟ توضیح داد: پرداخت کف بهره‌وری به کارکنان قراردادی تعبیر نادرست از مصوبات ابلاغی شرکت گاز و وزارت نفت است.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه پرداخت حق‌الزحمه بهره‌وری تابع فرمولی از بیس و دریافتی مستمر است، یادآور شد: پرداخت بهره‌وری به کارکنان قراردادی هم به این شکل بوده و تابع پایه حقوق و دریافت‌های مستمر آنها بوده و پرداخت کف بهره‌وری به کارکنان با سابقه و یا شاغل در مناطق عملیاتی و ... درست نیست.

به گزارش «انرژی نیوز»، همزمان با ابلاغ دستور پرداخت حق الزحمه بهره‌وری با حقوق اردیبهشت 99، کف حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه دوم سال 1398 یک میلیون و 467 هزار تومان و سقف این پاداش پنج میلیون و 868 هزار تومان تعیین شده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,