اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  «دریایی» هستیم اما از    

التماس دعای سربازان خط مقدم از «کرباسیان» و «مینو»؛
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ ۰۲:۴۰

«دریایی» هستیم اما از فوق‌العاده «دریا» محروم !/ «انرژی نیوز»: ژنرال‌ها، سربازان خط مقدم تحریم «انگیزه» می‌خواهند


«دریایی» هستیم اما از فوق‌العاده «دریا» محروم !/ «انرژی نیوز»: ژنرال‌ها، سربازان خط مقدم تحریم «انگیزه» می‌خواهند

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، همزمان با افزایش گستره تحریم‌های غیرقانونی آمریکا و ضرورت متنوع‌سازی روش‌های بارگیری و صادرات نفت و میعانات گازی ایران برای شکست تحریم‌ها، بالغ بر 100 نفر از سربازان خط مقدم مبارزه با تحریم از دریافت حقوق قانونی خوب بی‌بهره مانده‌اند !

بر این اساس، با گذشت چهار ماه از ابلاغ فوق‌العاده تخصصی دریا در شرکت ملی نفت ایران، هر چند چشم کارکنان فراساحلی شرکت نفت فلات قاره، ملی حفاری و نفت و گاز پارس به دریافت این فوق‌العاده روشن شده اما استراتژیک‌ترین حلقه فراساحلی صنعت نفت از دریافت آن محروم مانده است.

آخرین پیگیری «انرژی نیوز» حاکی از آن است که درخواست مشمولیت کارکنان عملیات دریایی پایانه های نفتی در قالب فوق العاده مشاغل دریایی از سوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی به شرکت ملی نفت ایران ارسال و «مسعود کرباسیان» مدیرعامل شرکت نفت هم با پرداخت آن موافقت کرده است.

در نهایت این درخواست از دفتر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به دکتر «فرزین مینو» معاون منابع انسانی وزارت نفت ابلاغ شده که با گذشت چندماه هنوز تصمیمی برای اجرایی شدن این مطالبه قانونی اتخاذ نشده است.

کارکنان عملیات دریایی پایانه های نفتی ایران به بدون اغراق بارسنگینی از مسئولیت پر ریسک صادرات نفت و میعانات گازی ایران در خارگ و عسلویه را بر دوش می کشند با ارسال پیام هایی به «انرژی نیوز» از دکتر «مسعود کرباسیان» و «فرزین مینو» دو معاون خوشنام و پاک دست وزیر نفت درخواست تسریع در روند تصمیم گیری و اجرای این مطالبه صنفی را دارند.

بر اساس دستورعمل ابلاغی پارسال وزیر نفت فوق‌العاده مشاغل دریایی شامل فوق‌العاده‌های تخصصی غواصی (کد ۰۲۳۱)، صعوبت شرایط کار و محیط کار در دریا (کدهای ۰۱۱۸ و ۱۰۱۸) و کار در سکوی حفاری در خلیج فارس (کد ۰۲۲۵) بوده که با افزایش سقف پرداخت ابلاغی به میزان ۱۵ درصد، صرفا برای همکاران مشمول در شرکت نفت فلات قاره ایران، نفت و گاز پارس و ملی حفاری موافقت شده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,