اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  زمان‌بندی پرداخت وام کم‌بهره 7    

مدیر منابع انسانی شرکت نفت در گفتگو با «انرژی نیوز»:
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ۲۲:۳۷

زمان‌بندی پرداخت وام کم‌بهره 7 تا 10 میلیون تومانی اعلام شد/ سود وام‌ها 3 درصد است


زمان‌بندی پرداخت وام کم‌بهره 7 تا 10 میلیون تومانی اعلام شد/ سود وام‌ها 3 درصد است

«ناصر مولایی» در گفتگو با خبرنگار «انرژی نیوز» درباره زمان بندی پرداخت وام کم بهره با سود سه درصدی به کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و پیمانکار شاغل در ستاد و شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران و ستاد وزارت نفت، گفت: هم اکنون تفاهم نامه بین شرکت نفت و بانک «مهر ایران» امضا شده و پرداخت وام 7 تا 10 میلیون تومانی با سود سه درصد از هفته پایانی اردیبهشت قابل پرداخت است.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام اینکه شرکت های تابعه هم در حال امضای تفاهم نامه با بانک هستند، تصریح کرد: بنابراین انتظار داریم که از هفته پایانی خردادماه روند پرداخت وام به کارکنان شرکت‌های تابع آغاز شود.

این مقام مسئول در تشریح دستور «مسعود کرباسیان» برای پرداخت وام به کارکنان شرکت ملی نفت ایران، توضیح داد: این وام قابلیت پرداخت به تمامی کارکنان رسمی و غیر رسمی شاغل در شرکت نفت را دارد و اولویت پرداخت توسط لیستی که از سوی واحد روابط کار و مددکاری شرکت ها ارائه می شود، خواهد بود.

مولایی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا واحد روابط کار و مددکاری شرکت ها مرجع تعیین افراد واجد شرایط پرداخت وام انتخاب شده اند، توضیح داد: هدف از پرداخت وام حل بخشی از مشکلات کارکنان بوده به ویژه آن دسته از همکاران به دلایل شرایط مختلف به وام های فوری نیاز دارند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,