اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  دستور مهم «تربتی» برای معیشت    

مدیرعامل شرکت گاز صدای مخاطبان «انرژی نیوز» را شنید؛
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۱۳:۴۶

دستور مهم «تربتی» برای معیشت کنتورخوانان به شرکت‌های گاز استانی ابلاغ شد


 دستور مهم «تربتی» برای معیشت کنتورخوانان به شرکت‌های گاز استانی ابلاغ شد

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، همزمان با توقف فعالیت کارکنان کنتورخوان در اکثر شهرهای کشور با هدف پیشگیری از شیوع کرونا، زنگ خطر مشکلات شدید معیشتی و کاهش حقوق این دسته از کارکنان پیمکانکار حجمی تحت تاثیر توقف فعالیت‌های کنتورخوانی به صدا درآمده است.

بر این اساس، «انرژی نیوز» در روزهای اخیرا با انتشار خبرهایی نسبت به آسیب‌دیدگی معیشت این دسته از کارکنان بعضا با حقوق‌های پائین شرکت ملی گاز هشدار داده است.

در این راستا، «حسن تربتی» مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران صدای مخاطبان «انرژی نیوز» را شنیده و امروز با انتشار بخشنامه‌ای به شرکت‌های گاز استانی سراسر کشور و مدیریت گازرسانی شرکت گاز خواستار انجام بخشی از فعالیت‌های کارکنان کنتورخوان به صورت دورکاری شده است.

نکته مهم آن است که با دستور و تاکید معاون وزیر نفت مقرر شده حقوق کارکنان کنتورخوان که بخشی از فعالیت آنها متوقف و بخشی دیگر دورکاری شده نسبت به ماه‌های گذشته کاهشی نیابد و حقوق این دسته از کارکنان کمافی سابق پرداخت شود.

شرکت‌های گاز استانی از عدم مراجعه کارکنان کنتورخوان به درب منازل، واحدهای تجاری و صنعتی تا اطلاع ثانوی خبر داده و تاکید شده فعالیت های کنتورخوانان از اردیبهشت ماه به حالت سابق بازمی گردد. با توجه به فعالیت حجمی کنتورخوان‌ها (دریافت حقوق متناسب با میزان کارکرد) کاهش فعالیت‌ها نگرانی‌هایی را بابت مشکلات معیشتی این دسته از همکاران ایجاد کرده بود که با تدبیر مدیرعامل شرکت گاز نگرانی‌ها مرتفع شده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,