اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  «نفت کارت» کارکنان شرکت ملی نفت    

خبرهای مهم «انرژی نیوز» از بخشنامه کم سابقه «کرباسیان»؛
۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۲

«نفت کارت» کارکنان شرکت ملی نفت ایران احیا شد/ چشم کارکنان شرکت نفت به دریافت وام‌های کم بهره روشن می شود/ تعریف جیب‌های مالی جدید برای نفت کارت‌ها


«نفت کارت» کارکنان شرکت ملی نفت ایران احیا شد/ چشم کارکنان شرکت نفت به دریافت وام‌های کم بهره روشن می شود/ تعریف جیب‌های مالی جدید برای نفت کارت‌ها

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، «مسعود کرباسیان» مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران هفته‌آینده دستورعمل جدیدی را برای «نفت‌کارت» کارکنان شرکت نفت ابلاغ می‌کند. با ابلاغ این دستورعمل جدید بانک عامل «نفت کارت» به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تغییر می‌کند.

با ابلاغ دستورعمل جدید نفت کارت‌ها تغییرات جدیدی به سود کارکنان دارای نفت‌کارت اتفاق می‌افتد به طوری که در گام نخست شرایط استفاده کارکنان از وام‌های کم بهره (احتمالا 4 درصدی) از بانک مهر ایران فراهم می‌شود و این وام ها بدون نیاز به سپرده‌گذاری بلندمدت و صرفا از محل رسوب منابع مالی « نفت کارت» در قالب دستورعملی که ابلاغ می‌شود مشمول تمامی کارکنان دارای نفت‌کارت می‌شود.

کارکنان شرکت ملی نفت بد نیست بدانند که در طول سال‌های گذشته افرادی از رانت رسوب منابع مالی که بابت نفت کارت‌ها به حساب بانک‌های عامل واریز شده بود، وام‌های کلان بدون درصد و یا کم درصد به صورت چراغ خاموش و به اسم شیرینی رسوب منابع مالی «نفت کارت‌ها» دریافت می‌کردند و عملا با تغییرات جدید اعمال شده این وام‌ها جای اینکه در اختیار رانت خواران و درصد بگیران قرار بگیرد شامل حال تمامی کارکنان دارای «نفت کارت» شرکت ملی نفت و شرکت‌های تابعه خواهد شد.

اتفاق مهم دیگر، بازگشایی خط اعتباری و تسهیلاتی برای خرید کالا برای کارکنان شرکت ملی نفت و شرکت‌های تابعه بوده که این تحول جدید پیش بینی می‌شود برای دوره تابستان 99 به بعد عملیاتی شود و عملا با ورود و تدبیر «مسعود کرباسیان» صرفا بدون آنکه ریالی از جیب شرکت ملی نفت خارج شود از محل اعتبار و رسوب چند میلیارد تومانی که بابت نفت کارت‌ها برای هر دوره سه ماهه شارژ می‌شود، تسهیلات و وام های کم بهره‌ای شامل حال تمامی کارکنان خواهد شد.

بنا بر اخبار دریافتی «انرژی نیوز» از شرکت ملی نفت ایران هفته آینده قرار است نفت کارت دوره بهار 99 برای کارکنان شرکت ملی نفت و شرکت‌های تابعه شارژ شود و گفته شده که نفت کارت بهار 99 از طریق کارت‌های جدیدی که هم اکنون در مرحله صدور، تکثیر و توزیع بوده، شارژ خواهد شد.

البته خالی از لطف نیست که تحولات جدید در حوزه «نفت‌کارت»ها برای یکسری از درصدی بگیرها و کار چاق کن‌ها دردآور و غیرقابل قبول بوده و منتظر واکنش‌های رسانه ای آنها در فضای مجازی هستیم که قطعا پاسخی به آنها داده خواهد شد که با شنیدن آن به بهانه «کرونا» هم که شده تا مدت‌ها در منزل خود را «قرنطینه» خواهند کرد. (لیست درصد بگیرهایی که وام‌های کلان بدون بهره و کم بهره به جیب زدند، موجود است)

جزئیات بیشتر پس از ابلاغ دستورعمل جدید نفت کارت ها اطلاع رسانی خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,