اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  ثبت‌نام آزمون استخدامی کشوری    

بخت استخدام مهندسان نفت در پتروشیمی باز شد؟
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۱۲:۵۶

ثبت‌نام آزمون استخدامی کشوری بزرگترین زنجیره «بوتان» پتروشیمی ایران آغاز شد+ لیست رشته، گرایش‌ها و شرایط جذب


ثبت‌نام آزمون استخدامی کشوری بزرگترین زنجیره «بوتان» پتروشیمی ایران آغاز شد+ لیست رشته، گرایش‌ها و شرایط جذب

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با هدف جذب فارغ تحصیلان مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسر کشور، ثبت نام آزمون استخدامی کشوری شرکت پتروکیمیای ابن سینا به عنوان بزرگترین زنجیره تولید بوتان صنعت پتروشیمی آغاز شده است.

در این آزمون استخدامی علاوه بر فارغ تحصیلان بومی بندر ماهشهر و استان خوزستان، از تمامی دانشگاه‌های کشور امکان ثبت نام در آزمون را دارند و حتی تاکید شده که دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه‌های تهران، شریف، امیرکبیر، صنعتی شیراز، دانشگاه شیراز، صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، علم و صنعت، خواجه نصیر، علامه طباطبائی، فردوسی مشهد، صنعتی سهند تبریز، چمران اهواز و صنعت نفت آبادان دارای اولویت هستند.

بر این اساس، پتروشیمی پتروکیمیای ابن سینا اعلام کرده است: برای تکمیل کادر خود در زمان بهره‌برداری، از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس/ فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی)، مطابق قوانین کار و تأمین اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر و به‌صورت ساکن شاغل دعوت به همکاری می‌کند.

نکته مهم برگزاری این آزمون استخدامی آن است که برای نخستین بار فارغ تحصیلان تمام گرایش های کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی نفت در کنار مهندسی شیمی (جز صنایع غذایی) مهندسی پلیمر، مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع امکان ثبت نام در این آزمون استخدامی را دارند و بخت حضور نفتی ها عملا در آزمون های استخدامی صنعت پتروشیمی به‌نوعی باز شد.

 نکته دیگر، در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم،  پنجاه درصد جذب پذیرفته‌شدگان، از بین متقاضیان واجد شرایط بومی خوزستان خواهد بود و مابقی از پذیرفته شدگان غیربومی، تأمین خواهد شد.

ثبت نام تا هشتم اسفندماه ادامه دارد و آزمون کتبی 22 اسفندماه در شهرهای اهواز و تهران برگزار خواهد شد، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ibpc.iran-azmoon.ir مراجعه کنند.

به گزارش انرزی نیوز، ساخت پتروشیمی پتروکیمیای ابن‌سینا با هدف تکمیل زنجیره ارزش بوتان در صنایع پتروشیمی و  تولید محصولاتی همچون انیدرید مالئیک، بوتان دی ال و پلی بوتیلن ترفتالات از اواسط دهه 90 آغاز شده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,