اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  جزییات فرمول پرداخت پاداش تراز    

انرژی نیوز خبر می‌دهد؛
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ۱۴:۰۵

جزییات فرمول پرداخت پاداش تراز مالی به کارکنان شرکت نفت/ خبرهایی تکمیلی درباره شرایط پرداخت در شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران


جزییات فرمول پرداخت پاداش تراز مالی به کارکنان شرکت نفت/ خبرهایی تکمیلی درباره شرایط پرداخت در شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، همزمان با تلاش گسترده مالی چی‌ها برای سانسور و مخفی‌کاری اسناد و مدارک مرتبط با پرداخت پاداش «تراز مالی»، انرژی نیوز با همکاری نزدیکان وزیر نفت به فرمول محاسبه پرداخت پاداش تراز به کارکنان رسمی و غیر رسمی دست یافته است.

بر این اساس، شرکت ملی نفت ایران به کارکنانی که از سال ۹۶ در نفت و یا ستاد وزارت نفت اشتغال داشته‌اند پاداش تراز پرداخت کرده که معیار پرداخت این پاداش حقوق پایه (بیس) سال 1397 و مزایای مستمر بر مبنای 30 روز تعیین شده است.

علاوه بر این، به دنبال رونوشتی از مصوبه هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران که به تمامی شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه شرکت ملی نفت ابلاغ شده است، مدیران عامل می‌توانند پیشنهاد پرداخت پاداش «تراز مالی» را به هیات مدیره پیشنهاد و در نهایت پس از تصویب امکان پرداخت این پاداش در تمامی شرکت‌های اصلی و فرعی تابعه شرکت ملی نفت فراهم شده و هیچگونه منعی وجود ندارد.

به‌عبارت ساده، چراغ سبز پاداش از سوی وزیر نفت به‌عنوان رئیس مجمع، مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی نفت نشان داده شده و پرداخت پاداش به همت مدیران عامل و هیات مدیره شرکت‌های تابعه بستگی دارد و این پاداش قابلیت پرداخت به کارکنان رسمی، پیمانی، قرارداد مدت‌موقت و معین را دارد.

درباره پرداخت پاداش «تراز» به کارکنان پیمانکار «مستمر و غیر پروژه‌ای» هم محدودیتی وجود ندارد و صرفا باید از سوی امور پیمان‌های هر شرکت، پرداخت پاداش تراز به پیمان و قراردادهای تامین نیروی انسانی اضافه شود و همچون پاداش بهره وری امکان پرداخت به کارکنان پیمانکاری وجود دارد همان طوری که بخش قابل توجهی از کارکنان پیمانکاری ستاد شرکت و وزارت نفت پاداش را دریافت کرده‌اند.

«انرژی نیوز» این توضیحات را ارائه می‌کند زیرا برخی از مسئولان صنعت نفت که همواره برای توجیه انباشتگی کارهای صنفی مرتبط با منابع انسانی از حربه و حقه «زنگنه دشمن کارکنان است» استفاده می‌کردند باید بدانند که تمامی مسیرها دست کم برای پرداخت این پاداش از سوی «زنگنه» و مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی نفت باز گذاشته شده تا کام کارکنان در ایام دهه فجر شیرین شود و آقایان اگر می‌خواهند کارکنان نگون بخت را سرکار بگذارند باید دنبال سناریوسازی جدیدی باشند.

خبرهای تکمیلی درباره پرداخت پاداش تراز در شرکت ملی گاز، صنایع پتروشیمی و پالایش و پخش به‌زودی منتشر می‌شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,