اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  معاون وزیر نفت گفتگوی هفته قبل    

با «انرژی نیوز» یک هفته جلو هستید؛
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۴:۰۳

معاون وزیر نفت گفتگوی هفته قبل با «انرژی نیوز» را امروز رسما تائید کرد/ طرح اصلاح نظام پیمانکاری در وزارت نفت نهایی شد/ وعده «مینو» سه ماه تمدید شد !


معاون وزیر نفت گفتگوی هفته قبل با «انرژی نیوز» را امروز رسما تائید کرد/ طرح اصلاح نظام پیمانکاری در وزارت نفت نهایی شد/ وعده «مینو» سه ماه تمدید شد !

به گزارش انرژی نیوز به نقل از وزارت نفت: «فرزین مینو» معاون منابع انسانی وزیر نفت امروز، گفت:

بانک اطلاعاتی کارکنان پیمانکار وزارت نفت به‌منظور ساماندهی نحوه پرداخت حقوق و دستمزدها راه اندازی شد و برای نخستین بار در صنعت نفت، جامعه آماری از تعداد پیمانکاران وزارت نفت و وضع حقوق و دستمزدشان ایجاد، مشاغل پیمانکاری احصا، شرایط احراز شغل‌های پیمانکاری استانداردسازی، جداول مختلف حقوق و دستمزد تعریف و سامانه مرتبط با آن ایجاد شده است.

حدود ۱۰۶ هزار نیروی پیمانکار در صنعت نفت مشغول فعالیت هستند که با اجرای طرح اصلاح نظام پیمانکاری، حقوق و دستمزدهای این بخش از کارکنان که حدود نیمی از جمعیت شاغل در وزارت نفت را تشکیل می‌دهند، نظام‌مند خواهد شد.

تاکنون اولویت‌های اجرای طرح اصلاح نظام پیمانکاری نیز مشخص شده و بر اساس اولویت‌سنجی، مرحله نخست اجرای این طرح بیش از ۸۰ درصد کارکنان پیمانکار را شامل خواهد شد.

«انرژی نیوز»: معاون منابع انسانی وزیر نفت پیشتر از تعیین تکلیف سامان دهی حقوق و مزایای کارکنان پیمانکار تا پایان آذر خبر داده بود که امروز تاکید کرده این طرح تا پایان امسال اجرایی خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,