اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  فراخوان استخدام مهندسان نفت،    

جزئیات استخدام در 6 شرکت نفتی و پتروشیمی ایران؛
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۲۱:۱۲

فراخوان استخدام مهندسان نفت، شیمی و برق از کرج تا ماهشهر/ ثبت‌نام آزمون استخدامی در 2 شرکت بزرگ پتروشیمی/ آخرین خبر درباره ثبت‌نام استخدامی وزارت نفت


فراخوان استخدام مهندسان نفت، شیمی و برق از کرج تا ماهشهر/ ثبت‌نام آزمون استخدامی در 2 شرکت بزرگ پتروشیمی/ آخرین خبر درباره ثبت‌نام استخدامی وزارت نفت

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، در طول حدود یک هفته گذشته تاکنون پنج شرکت معتبر فعال در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با ارائه فراخوان هایی نسبت به استخدام نیرو اقدام کرده‌اند.

 

بر این اساس شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مپنا مستقر در کرج برای جذب 22 ردیف شغلی فراخوان جذب داده که علاقه‌مندان برای کسب اطلاع می‌توانند به سایت www.mapnagroup.com  مراجعه کنند.

 

بنا بر اعلام گروه مپنا، افراد دارای سابقه کار مرتبط و مسلط به زبان انگلیسی در اولویت بوده و متقاضیان می‌توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 22 دی ماه 1398 رزومه خود را به نشانی job@mapnaec.com  ارسال کنند.

 

استخدام آتش‌نشان در صنعت پتروشیمی

پتروشیمی میاندوآب از استخدام آتش‌نشان در قالب کارمند قراردادی خبر داده است و علاقه‌مندان مدارک ثبت نام را به نشانی اینترنتی jazb@bakhtarpc.com ارسال کنند ضمن انکه این شرکت پتروشیمی با انجام آزمون جسمانی و مصاحبه اقدام به جذب می‌کند.

 

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت بزرگ پتروشیمی ایران

شرکت پتروشیمی شازند «اراک» با هدف جذب فارغ تحصیلان دانشگاه‌ها با انتشار فراخوانی از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی علاقه‌مندان در مقاطع فوق دیپلم و کارشناسی در قالب بومی استان مرکزی خبر داده و تاکید شده از 12 دی ماه امسال قبت نام آزمون استخدامی این شرکت پتروشیمی آغاز شده است.

 

در این آزمون استخدامی فارغ تحصیلان مقطع کارشناسی رشته‌های مهندسی شیمی (کلیه گرایش‌ها)، مهندسی مکانیک (کلیه گرایش‌ها)، مهندسی برق و ابزاردقیق (الکترونیک)، مهندسی مواد/متالورژی و در مقطع کاردانی فنی در رشته‌های برق و الکترونیک، مکانیک، HSE ، تاسیسات، تکنولوژی تولید و صنعتی، کامپیوتر، عمران، شیمی و صنایع شیمیایی، متالورژی و مواد، نقشه کشی مجاز به ثبت‌نام هستند.

 

علاقه‌مندان برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی این شرکت پتروشیمی می توانند به سایت این شرکت پتروشیمی به نشانی www.arpc.ir  مراجعه کنند.

 

فراخوان جدید استخدام کارمند قراردادی در صنعت نفت

یکی از شرکت‌های معتبر نفتی عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت شاغل در پروژه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برای جذب فارغ‌تحصیلان دانشگاه‌های کشور در قالب نیروی قرارداد مدت‌موقت و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی اقدام با انتشار فراخوان کرده است.

 

بر این اساس، دانش‌آموختگان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مهندسی نفت (تمام گرایش‌ها) متالوژی، مکانیک گرایش طراحی و ساخت، حسابداری، مدیریت صنعتی، تکنولوژی و صنایع بدون تعیین شرط معدل و محدودیت سنی می توانند رزومه خود را به نشانی اینترنتی   Job.hashtgerd@yahoo.com ارسال کنند.

 

بنا بر اطلاعات ارائه شده به «انرژی نیوز» دانش آموختگان منتخب پس از انجام مصاحبه حضوری و تخصصی برای فعالیت در دفتر تهران و شهرک صنعتی هشتگرد مشغول به کار خواهند شد.

 

ثبت‌نام در سامانه جذب وزارت نفت کماکان آزاد است

«فرزین مینو» در گفتگو با «انرژی نیوز» با تائید ارسال پیامک و دعوت‌نامه برای ارزیابی داوطلبانی که در سامانه جذب نیروی وزارت نفت ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: تاکنون ارزیابی یک گروه 100 نفره انجام شده و به‌زودی برای تمامی ثبت نام کنندگان پیامک دعوت به مرحله ارزیابی ارسال می‌شود.

 

معاون وزیر نفت با اعلام اینکه متقاضایان برای ارزیابی عمومی و اولیه به مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت دعوت می‌شوند، تصریح کرد: تمامی متقضایان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و قطعا تفاوت و تبعیضی بین دانشگاه‌ها و یا استان‌های مختلف اعمال نمی‌شود.


این مقام مسئول با تاکید بر اینکه همزمان با ارزیابی عمومی و اولیه متقاضیان، ثبت نام در سامانه جذب کماکان بالامانع بوده و تا اطلاع ثانوی هم ادامه می‌یابد، افزود: ارزیابی اولیه که به پایان برسد، مراحل مصاحبه‌های تخصصی و جذب داوطلبان واجد شرایط آغاز خواهد شد.


بر این اساس ثبت‌نام داوطلبان در سامانه جذب وزارت نفت که از دهم تیرماه امسال آغاز شده و تا اطلاع ثانوی امکان ثبت‌نام وجود دارد که در این جذب به صورت رسمی یا پیمانی نخواهد بود بلکه به صورت «غیر دائم» (مدت معین) بوده که از طریـق انجـام مصاحبه‌های فنی-تخصصی و ارزیابی سلامت روان‌شناختی براساس نوع مشاغل و تشریفات به کارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط در صنعت نفت انجام خواهد شد.


نکته مهم این جذب آن بوده که پیش بینی می‌شود پس از پایان مرحله اول، گفته می‌شود به فاصله چندماه مرحله دوم جذب (نیمه نخست سال 1399) برای واحدهای عملیاتی در سایر شهرهای نفت و گازخیز کشور انجام شود که سهمیه تعیین شده برای هر مرحله جذب هم حدود 500 نفر برآورد می‌شود.

 

برای ثبت‌نام در سامانه فارغ تحصیلان دانشگاه‌ها بحث بومی و غیربومی مطرح نبوده و داوطلبان واجد شرایط از استان‌های سراسر کشور مجاز به ثبت نام هستند. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام به سایت  jad.mop.ir مراجعه کنند.

 

جزئیات استخدام در ماهشهر

یک شرکت معتبر پیمانکاری برای تکمیل کادر نیروی انسانی خود در یک پروژه در ماهشهر فراخوانی برای استخدام محدود منتشر کرد.

 

بر این اساس، این شرکت به دنبال جذب سرپرست واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست، کارشناس کنترل تولید، سرپرست اجرای بخش پایپینگ و انبار داری بوده که علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را به نشانی   Jpj.mahshahr.gmail.com ارسال کنند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,