اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  آخرین خبرها از ارتقای گرید    

«زنگنه» در وزارت نفت «بمب» منفجر می‌کند؟
۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۸:۵۰

آخرین خبرها از ارتقای گرید رسمی‌ها تا افزایش 500 هزار تومانی حقوق پیمانکاران نفتی/ رونمایی از برنامه مشترک «کرباسیان» و «زنگنه» برای فلاتی‌ها


آخرین خبرها از ارتقای گرید رسمی‌ها تا افزایش 500 هزار تومانی حقوق پیمانکاران نفتی/ رونمایی از برنامه مشترک «کرباسیان» و «زنگنه» برای فلاتی‌ها

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، آخرین تحولات در گروه های مختلف کاری کارکنان شاغل در صنعت نفت به شرح ذیل است:

«بمب خبری زنگنه»: به‌زودی وزیرنفت در چند مرحله بمب خبری در وزارت نفت برای کارکنان منفجر می‌کند که چاشنی این بمب هیجان‌انگیز و انگیزشی برای کارکنان با تصویب فوق‌العاده مرزی یا ماده 112 قانون برنامه ششم خواهد بود.

«فوق‌العاده دریا»: وزیر نفت بخشنامه فوق‌العاده دریا برای مشاغل غواصی، صعوبت شرایط کار، محیط کار در دریا و کار در سکو را ابلاغ کرد که مبالغ فوق‌العاده‌ها از اول فروردین 98 محاسبه و پرداخت می شود. بخشی از کارکنان فراساحلی پایانه‌ها ظاهرا از مشمولیت این بخشنامه جا مانده‌اند.

«اسکان»: بنا بر آخرین گفته‌های مشاور «زنگنه» اجرای طرح اسکان از اجباری به اختیاری تغییر کاربری پیدا کرده و حذف فوق‌العاده اقماری هم تکذیب شد. در اسکان اختیاری مشوق‌هایی برای کارکنان تعریف شده است.

«ارتقای گرید رسمی‌ها»: با موافقت کرباسیان و به‌زودی «زنگنه» طرح اصلاح و ارتقای گریدهای سازمانی برای کارکنان رسمی شاغل در جزایر و سکوهای فلات به زودی ابلاغ می شود.

«بهبود معیشت پیمانکاران»: کلیات و جزئیات طرح به تصویب رسیده و بنا بر اعلام معاون منابع انسانی وزارت نفت برای تائید نهایی به وزارت کار ارسال شده تا پس از تصویب آنها و بارگذاری در سامانه وزارت کار در وزارت نفت به صورت سراسری اجرا شود. این طرح مشمول بیش از 106 هزار نیروی پیمانکار «مستمر و غیر پروژه‌ای» می‌شود و حداقل 500 هزار تومان در ماه حقوق‌ها افزایش می‌یابد.

«فوق‌العاده تخصصی قراردادی‌ها»: حذف بند 10 یا فوق‌العاده تخصصی مدت موقت ها حذف شده و بنا بر اعلام «مینو» این بند به کارکنانی بالاتر از طقف تعیین شده حقوق آنها افزایش یافته در سال 98 پرداخت نمی شود و هر زمان حقوق آنها به پائین سقف سقوط کند اعمال می‌شود تا توازن بین حقوق مدت موقت و رسمی متناظر او رعایت شود.

«تبدیل وضعیت پیمانی‌ها»: مهمترین و بزرگترین کار انباشته حوزه منابع انسانی تبدیل وضعیت پیمانی‌ها بوده که هنوز به سرانجام مشخصی نرسیده و اخیار منتشر شده در این حوزه بسیار ضد و نقیض است.

«استخدام قرارداد معین در وزارت نفت»: ارزیابی اولیه ثبت‌نام کنندگان آغاز شده ضمن آنکه ثبت‌نام در سامانه جذب تا اطلاع ثانونی ادامه دارد. در این مرحله وزارت نفت به دنبال جذب 500 نفر در قالب نسل جدید کارکنان قرارداد مدت معین است.

«بازنشستگی با 30 سال خدمت»: با گذشت حدود 15 روز از ابلاغ سازمان اداری و استخدامی هنوز خبر رسمی در این باره اعلام نشده و بازنشستگی با 30 سال خدمت و تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران دو موضوعی بوده برای تعیین تکلیف آن باید منتظر گذشت زمان باشیم.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,