اخبار  ›  منابع انسانی  ›  طرح بهبود معیشت پیمانکاران    

دکتر «مینو» معاون وزیر نفت در گفتگوی مشروح با «انرژی نیوز»:
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ ۱۱:۳۲

طرح بهبود معیشت پیمانکاران تصویب و آماده اجرا شد/ اخذ مجوز جدید جذب برای دانش‌آموختگان گروه الف دانشگاه نفت


طرح بهبود معیشت پیمانکاران تصویب و آماده اجرا شد/ اخذ مجوز جدید جذب برای دانش‌آموختگان گروه الف دانشگاه نفت

دکتر «فرزین مینو» امروز در گفتگو با خبرنگار «انرژی نیوز» درباره آخرین وضعیت اجرای طرح بهبود معیشت و طبقه بندی مشاغل کارکنان پیمانکار مستمر و غیر پروژه‌ای شاغل در وزارت نفت و شرکت‌های تابعه، گفت: مراحل تدوین و تصویب این طرح به پایان رسیده به طوری‌که تاکنون طرح در شورای اداری صنعت نفت، شورای معاونان وزارت نفت و شخص وزیر نفت مورد تائید و تصویب قرار گرفته است.

معاون منابع انسانی وزیر نفت با اعلام اینکه با اجرای این طرح حقوق و مزایای بیش از 106 هزار نفر نیروی پیمانکار ترمیم و اصلاح می‌شود، تصریح کرد: هم اکنون طرح برای تصویب به وزارت کار ارسال شده که در صورت تائید این وزارت‌خانه باید در سامانه آنها بارگزاری شود و سپس وزارت نفت آن را به تمامی شرکت‌های تامین نیروی وزارت نفت ابلاغ می‌کند.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه برای اجرای طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکار یک اولویت بندی تعریف شده است، بیان کرد: در این راستا، بر حسب تخصص شغلی به صورت مرحله به مرحله طرح ابلاغ و اجرایی می‌شود که در اولویت اول بیش از 80 درصد کارکنان پیمانکار مشمول آن می‌شوند و در نهایت بلافاصله اولویت دوم اجرایی خواهد شد.


اخذ مجوز جدید جذب برای دانش‌آموختگان گروه الف دانشگاه نفت

مینو در ادامه در خصوص انجام مصاحبه، ارزیابی و جذب دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در سال 98 هم توضیح داد: وزیر نفت پیشتر تاکید کرده بود هیچ محدودیتی برای جذب دانش‌آموختگان گروه الفی که در مصاحبه و ارزیابی پذیرفته شوند وجود ندارد و بر این اساس برای امسال یک مجوز جدید 250 نفره جذب هم اخذ شده است.

معاون وزیر نفت با اعلام اینکه برای سال 98 حدود یک‌هزار و 700 نفر برای مصاحبه تخصصی و انجام ارزیابی که در سامانه پیشتر ثبت‌نام کرده بودند دعوت شده بودند، گفت: تقریبا به استثنای یک گروه 120 نفره مراحل مصاحبه و ارزیابی تمامی دانش‌آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت انجام شده است.

وی با اشاره به جذب در قالب دو مجوز 150 نفره و 224 نفره برای سال 98، ادامه داد: هم اکنون به دنبال جذب در قالب یک مجوز 250 نفره دیگر هستیم.

این مقام مسئول در پاسخ به این پرسش که برخی از دانش‌آموختگان گروه الف که جذب نشده‌اند برای آگاهی از شرایط مصاحبه و اخذ نمرات خود به کجا باید مراجعه کنند؟ توضیح داد: دانش آموختگان برای دریافت نمرات مصاحبه و سایر محورهای ارزیابی می‌توانند به اداره کل آموزش وزارت نفت مراجعه کنند و شخصا دستور دادم حتی جزئیات مراحل مصاحبه و ارزیابی را در اختیار آنها قرار بدهند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,