اخبار  ›  منابع انسانی  ›  ارزیابی استخدام ثبت‌نام    

خبر جدید از استخدام کارمند «قرارداد معین» در وزارت نفت؛
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ ۱۹:۵۶

ارزیابی استخدام ثبت‌نام کنندگان سامانه جذب آغاز شد/ مرکز توسعه مدیریت صنعت‌نفت مامور ارزیابی عمومی داوطلبان استخدام شد


ارزیابی استخدام ثبت‌نام کنندگان سامانه جذب آغاز شد/ مرکز توسعه مدیریت صنعت‌نفت مامور ارزیابی عمومی داوطلبان استخدام شد

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، همزمان با تمدید مهلت ثبت نام در سامانه جذب وزارت نفت تا اطلاع ثانوی، اولین گام برای جذب داوطلبانی که پیشتر در این سمانه ثبت نان کردند، آغاز شد.

بر این اساس، وزارت نفت با ارسال پیامک هایی به برخی از داوطلبان، ارزیابی استخدام ثبت‌نام کنندگان سامانه جذب را آغاز کرده و متقاضیان استخدام در وزارت نفت برای ارزیابی عمومی و اولیه به مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت دعوت می شوند.

در این راستا، داوطلبانی که از آنها به صورت پیامکی برای ارزیابی به مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت دعوت به عمل می آید باید با در دست داشتم کارت ملی،مدراک نظام وظیفه، مدرک تحصیلی، «آی.سی.دی.ال» و زبان انگلیسی مراجعه کنند.

از سوی دیگر، درحالی مدرک زبان انگلیسی به عنوان یک پیش شرط تعیین شده که اخیرا وزارت نفت با انتشار اطلاعیه ای، تاکید کرده است: شرط مدرک زبان انگلیسی برای داوطلبان فعلا در مرحله ثبت‌نام در سامانه حذف شده و به پذیرفته شدگان نهایی مهلت داده می‌شود تا طی دوره زمانی مشخص از زمان انعقاد قرارداد (حداکثر یک‌ساله) نسبت به اخذ مدرک زبان انگلیسی با شرایط مورد نظر (شرایط اولیه مندرج در سامانه) اقدام کنند و تجدید قرارداد با افراد قبول شده در آزمون برای سال آتی منوط به ارایه مدرک زبان انگلیسی با شرایط مطروحه تعیین شده است.

بر این اساس ثبت‌نام داوطلبان در سامانه جذب وزارت نفت که از دهم تیرماه امسال آغاز شده و تا اطلاع ثانوی امکان ثبت‌نام وجود دارد که در این جذب به صورت رسمی یا پیمانی نخواهد بود بلکه به صورت «غیر دائم» (مدت معین) بوده که از طریـق انجـام مصاحبه‌های فنی-تخصصی و ارزیابی سلامت روان‌شناختی براساس نوع مشاغل و تشریفات به کارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط در صنعت نفت انجام خواهد شد.

نکته مهم این جذب آن بوده که پیش بینی می‌شود پس از پایان مرحله اول، گفته می‌شود به فاصله چندماه مرحله دوم جذب (نیمه نخست سال 1399) برای واحدهای عملیاتی در سایر شهرهای نفت و گازخیز کشور انجام شود که سهمیه تعیین شده برای هر مرحله جذب هم حدود 500 نفر برآورد می‌شود.

برای ثبت‌نام، سن داوطلبان مقطع کارشناسی 30 و کارشناسی ارشد 34 سال تعیین شده که برای داوطلبان مرد مدت خدمت مقدس سربازی و برای کل داوطلبان تا سقف پنج سال سابقه کاری با پرداخت حق بیمه درنظر گرفته شده و در مجموع سن داوطلبان مقطع کارشناسی نباید بیش از 35 و مقطع کارشناسی ارشد بیش از 40 سال باشد. معدل تعیین شده هم برای مقطع کارشناسی 15 و کارشناسی ارشد 16 تعیین شده است.

برای ثبت‌نام در سامانه فارغ تحصیلان دانشگاه‌ها بحث بومی و غیربومی مطرح نبوده و داوطلبان واجد شرایط از استان‌های سراسر کشور مجاز به ثبت نام هستند. علاقه‌مندان برای ثبت نام به سایت  jad.mop.ir مراجعه کنند. در ادامه لیست رشته و گرایش‌های تحصیلی، گواهینامه زبان انگلیسی (با احتساب شرایط جدید تعیین شده) و ICDL را می‌بینید.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,