اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  جزئیات استخدام مهندس نفت در    

«انرژی نیوز» خبر می‌دهد؛
۱۳۹۸/۰۷/۰۶ ۰۳:۴۱

جزئیات استخدام مهندس نفت در تهران و عسلویه/ ثبت‌نام تمامی گرایش‌های مهندسی نفت آزاد است


جزئیات استخدام مهندس نفت در تهران و عسلویه/ ثبت‌نام تمامی گرایش‌های مهندسی نفت آزاد است

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، ثبت‌نام آزمون استخدامی پالایشگاه جدید گاز ایران (پارسیان سپهر) به‌عنوان یکی از طرح‌های تامین خوراک اتان صنایع پتروشیمی با هدف جذب فارغ تحصیلان رشته‌های مختلف و متنوع دانشگاهی در تهران، عسلویه و کنگان در قالب قرارداد مدت معین از اول مهرماه آغاز شده است.

در این آزمون استخدامی ثبت نام برای فارغ تحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمامی گرایش‌های مهندسی نفت آزاد شده به طوری که در این آزمون فرصت استخدامی برای مشاغلی همچون امورقراردادها، ‌مسئول نوبت‌کاری بهره‌برداری منطقه، مهندس اتاق کنترل، مهندس نوبت‌کار اتاق کنترل عملیات مخازن و سرویس‌های جانبی، مهندس نوبت‌کار اتاق کنترل واحدهای بهره‌برداری، مسئول نوبت‌کاری بهره‌برداری منطقه، مهندس اتاق کنترل، مهندس نوبت‌کاری اتاق کنترل بهره‌برداری سرویس‌های جانبی و واحد آب برق وجود دارد.

ثبت‌نام این پالایشگاه نوظهور گاز کشور تا 19 مهرماه امسال ادامه دارد و پیش بینی می‌شود آزمون استخدامی این پالایشگاه گاز 25 یا 26 مهرماه برگزار شود.

سه نکته مهم درباره شرایط این آزمون ان است که پس از برگزاری آزمون کتبی، بر اساس سه برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت حضور در مصاحبه فنی و تخصصی و روان‌شناختی اقدام می‌شود. حداکثر سن برای ورود به آزمون 32 سال بوده که 24 ماه مدت زمان خدمت مقدس سربازی به آن اضافه‌ خواهد شد ضمن آنکه در شرایط مساوی اولویت استخدام با نیروهای متأهل است. همچنین حداقل معدل کل برای داوطلبان استخدام عدد 14 خواهد بود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سامانه ثبت‌نام استخدامی www.pps.iran-azmoon.ir  مراجعه کنند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,