اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  ثبت‌نام بزرگترین آزمون    

سه خبر مهم از استخدام در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛
۱۳۹۸/۰۷/۰۵ ۱۸:۳۷

ثبت‌نام بزرگترین آزمون استخدامی صنعت نفت در سال 98 آغاز شد/ اعلام برنامه استخدام 1000 نیروی قرارداد معین و فراخوان دعوت به همکاری از مهندسان نفت


ثبت‌نام بزرگترین آزمون استخدامی صنعت نفت در سال 98 آغاز شد/ اعلام برنامه استخدام 1000 نیروی قرارداد معین و فراخوان دعوت به همکاری از مهندسان نفت

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، صنعت نفت هرچند با تحریم‌های غیرقانونی دست و پنجه نرم کرده اما با توجه به پیشرفت بالای برخی از طرح‌های پالایشگاهی و پتروشیمی در دست اجرا از یک سو و بازنشسته شدن تعدادی از نیروهای با سابقه صنعت نفت از طرف دیگر، یک فرصت طلایی برای استخدام دست کم یک‌هزار نفره برای علاقه مندان به فعالیت در صنعت نفت فراهم شده است.

بر این اساس، ثبت‌نام فارغ تحصیلان واجد شرایط در سامانه جذب وزارت نفت از دهم تیرماه امسال آغاز شده و تا دهم آبان ماه امسال ادامه دارد، ثبت‌نام آزمون استخدامی پالایشگاه گاز «پارسیان سپهر» از اول مهرماه امسال آغاز شده و پیش بینی می‌شود بنا بر اعلام مسئولان هلدینگ خلیج فارس، ثبت‌نام آزمون استخدامی بزرگترین هلدینگ پتروشیمی ایران تا اواسط آذرماه امسال آغاز شود که می‌توان در مجموع انتظار استخدام بیش از یک‌هزار نفر را در قالب این سه فرصت استخدامی داشت.


استخدام نیروی قرارداد معین در وزارت نفت

ثبت‌نام داوطلبان در سامانه جذب وزارت نفت تا دهم آبان ماه (به مدت دوماه) تمدید شده که پس از ثبت‌نام فارغ تحصیلان واجد شرایط و انجـام مصاحبه‌های فنی-تخصصی و ارزیابی سلامت روان‌شناختی براساس نوع مشاغل و تشریفات، در مرحله اول حدود 500 نیرو در قالب قرارداد مدت‌معین جذب واحدهای ستادی و عملیاتی مجموعه وزارت نفت در استان تهران شوند.

داوطلبان واجد شرایط از استان‌های سراسر کشور برای ثبت‌نام در سامانه جذب وزارت نفت باید دارای سه گواهینامه زبان انگلیسی، ICDL و GRE باشند، معدل تعیین شده برای مقطع کارشناسی 15 و کارشناسی ارشد 16 تعیین شده و علاقه‌مندان برای ثبت نام و اطلاع از شرایط آن باید به سایت  jad.mop.ir  مراجعه کنند. گفته شده پس از پایان مرحله اول، مرحله دوم ثبت نام برای مناطق نفت و گازخیز کل کشور آغاز خواهد شد.


آغاز ثبت‌نام بزرگترین آزمون استخدامی صنعت نفت

پس از وزارت نفت، ثبت‌نام آزمون استخدامی پالایشگاه جدید گاز ایران (پارسیان سپهر) به‌عنوان یکی از طرح‌های تامین خوراک اتان صنایع پتروشیمی و با هدف جذب به صورت تقریبی 300 تا 350 نفر در قالب قرارداد معین در تهران، عسلویه، مهر و لامرد از اول مهرماه امسال آغاز شده است.

ثبت‌نام این پالایشگاه نوظهور گاز از اول مهرماه به مدت 19 روز آغاز و پیش بینی می‌شود آزمون استخدامی این واحد صنعتی 25 یا 26 مهرماه امسال برگزار شود.علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام باید به سامانه استخدامی www.pps.iran-azmoon.ir  مراجعه کنند.


جزئیات اولین آزمون استخدامی متمرکز صنعت پتروشیمی

سومین فرصت جذب در صنعت نفت مربوط به آزمون استخدامی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برای صنایع پتروشیمی ماهشهر بوده که بنا به گفته مدیر منابع انسانی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، برگزاری این آزمون در مرحله تصویب‌خواهی و اخذ مجوز از هیات مدیره صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس (برای جذب 200 تا 250 نفر) بوده که قطعا این آزمون استخدامی نیمه‌دوم امسال برگزار خواهد شد. علاوه بر این، پس از ماهشهر، دومین آزمون متمرکز صنایع پتروشیمی در عسلویه به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,