اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  جزئیات استخدام کارمند قرارداد    

در گفتگو با «انرژی نیوز» اعلام شد:
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۲۰:۵۸

جزئیات استخدام کارمند قرارداد مدت‌معین در پتروشیمی‌ها/ آخرین خبرها از برگزاری دو آزمون استخدامی پتروشیمی‌ها در عسلویه و ماهشهر


جزئیات استخدام کارمند قرارداد مدت‌معین در پتروشیمی‌ها/ آخرین خبرها از برگزاری دو آزمون استخدامی پتروشیمی‌ها در عسلویه و ماهشهر
«ابوالفضل عزیزی» امروز در گفتگو با «انرژی نیوز» با بیان اینکه برگزاری آزمون استخدامی متمرکز صنایع پتروشیمی ماهشهر منتفی نیست، گفت: هم اکنون برگزاری آزمون در مرحله تصویب‌خواهی و اخذ مجوز از هیات مدیره صنایع پتروشیمی خلیج فارس است.

مدیر منابع انسانی صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اعلام اینکه قطعا این آزمون استخدامی نیمه دوم امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: پیشنهاد اولیه در برگزاری این آزمون استخدامی در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های فنی و عملیاتی همچون مهندسی شیمی، برق، صنایع، مکانیک، صنایع، ابزاردقیق و ... بوده که پس از اخذ مجوز اعلام می‌شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در صورت اخذ مجوز و انجام مراحل تصویب‌خواهی در مدت زمان حدود دوماه اقدامات اداری و مرسوم برای ارائه فراخوان و برگزاری آزمون استخدامی انجام می‌شود، اظهار داشت: پس از ماهشهر، دومین آزمون متمرکز صنایع پتروشیمی در عسلویه به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

وی یکی از دلایل طولانی شدن فرآیند اخذ مجوز برای برگزاری آزمون استخدامی متمرکز صنایع پتروشیمی ماهشهر را نیازسنجی دقیق شرکت‌های پتروشیمی عنوان کرد و افزود: جزئیات و مراحل برگزاری آزمون پس از اخذ مجوز از هیات مدیره صنایع پتروشیمی خلیج فارس اعلام خواهد شد.

به گزارش انرژی نیوز، فرآیند برگزاری آزمون استخدامی متمرکز صنایع پتروشیمی ماهشهر مشابه پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بوده که استخدام در قالب قرارداد مدت معین انجام می‌شود.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,