اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  ثبت‌نام سامانه استخدام کارمند    

«انرژی نیوز» خبر می‌دهد؛
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۰۱:۳۳

ثبت‌نام سامانه استخدام کارمند «مدت معین» وزارت نفت تمدید شد/ فارغ‌تحصیلان دانشگاه‌‌ها تا آبان فرصت ثبت‌نام دارند+ لیست رشته‌ها و شرایط جذب


ثبت‌نام سامانه استخدام کارمند «مدت معین» وزارت نفت تمدید شد/ فارغ‌تحصیلان دانشگاه‌‌ها تا آبان فرصت ثبت‌نام دارند+ لیست رشته‌ها و شرایط جذب

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، فرصت مرحله اول، ثبت‌نام داوطلبان در سامانه جذب وزارت نفت تا دهم آبان ماه (به مدت دو ماه) تمدید شد و وزارت نفت با انتشار اطلاعیه کوتاهی، اعلام کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان و موافقت‌های اخذ شده، مهلت ثبت‌نام داوطلبان در سامانه بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت تا دهم آبان ماه امسال تمدید می شود.

بر این اساس ثبت‌نام داوطلبان در سامانه جذب وزارت نفت که از دهم تیرماه امسال آغاز شده بود درحالی تا آبان تمدید شده که این جذب به صورت رسمی یا پیمانی نخواهد بود بلکه به صورت «غیر دائم» (مدت معین) بوده که از طریـق انجـام مصاحبه‌های فنی-تخصصی و ارزیابی سلامت روان‌شناختی براساس نوع مشاغل و تشریفات به کارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط در صنعت نفت انجام خواهد شد.

نکته مهم این جذب آن بوده که پیش بینی می‌شود پس از پایان مرحله اول، گفته می‌شود به فاصله چندماه مرحله دوم جذب برای واحدهای عملیاتی در سایر شهرهای نفت و گازخیز کشور انجام شود که سهمیه تعیین شده برای آن مرحله جذب هم حدود 500 نفر برآورد می‌شود.

برای ثبت نام، سن داوطلبان مقطع کارشناسی 30 و کارشناسی ارشد 34 سال تعیین شده که برای داوطلبان مرد مدت خدمت مقدس سربازی و برای کل داوطلبان تا سقف پنج سال سابقه کاری با پرداخت حق بیمه در نظر گرفته شده و در مجموع سن داوطلبان مقطع کارشناسی نباید بیش از 35 و مقطع کارشناسی ارشد بیش از 40 سال باشد. معدل تعیین شده هم برای مقطع کارشناسی 15 و کارشناسی ارشد 16 تعیین شده است.

داوطلبان باید دارای سه گواهینامه زبان انگلیسی، ICDL و GRE باشند که جزئیات بیشتر در قالب جداول ذیل خبر منتشر شده است. برای ثبت نام در سامانه فارغ تحصیلان دانشگاه‌ها بحث بومی و غیر بومی مطرح نبوده و داوطلبان واجد شرایط از استان‌های سراسر کشور مجاز به ثبت نام هستند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام به سایت  jad.mop.ir  مراجعه کنند. در ادامه لیست رشته و گرایش‌های تحصیلی، گواهینامه زبان انگلیسی و ICDL را می‌بینید، ضمن آنکه جزئیات کامل گرایش‌های هر رشته تحصیلی در سایت ثبت نام اعلام شده است:بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,