اخبار  ›  نفت  ›  همکاری با روس و چینی‌ها برای    

۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۱۸:۴۲

همکاری با روس و چینی‌ها برای تامین مالی


مدیرعامل شرکت گلوبال پتروتک کیش گفت: هم اکنون با شریکان روس و چینی خود برای تامین مالی پروژه‌ها به صورت ۲ ساله در حال مذاکره هستیم.

به گزارش انرژی نیوز، احمد قلعه‌بانی در حاشیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی نفت با اشاره به فعال شدن شرکت‌­های زیر مجموعه از جمله شرکت عصر کیش، سروک کیش، گلوبال دوبی و پرشیا کالا بعد از معرفی این شرکت به عنوان شرکت ای‌اندپی گفت: سال گذشته تغییرات ساختاری زیادی در این شرکت ایجاد و فعالیت­‌های عملیاتی به شرکت عصر کیش واگذار شد.

قلعه‌بانی با اشاره به مذاکرات شرکت گلوبال پتروتک کیش با شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میدان‌­های سومار، اسفندیار و چنگوله گفت: هم اکنون در انتظار بررسی پیشنهاد­هایی در خصوص این میدان­‌ها از سوی شرکت ملی نفت ایران هستیم.

مدیرعامل شرکت گلوبال پتروتک کیش در خصوص تامین منابع مالی پروژه‌­های آتی شرکت گلوبال پتروتک کیش تصریح کرد: هم اکنون با شرکای روسی و چینی خود برای تامین مالی پروژه­‌ها به صورت  دیفر پیمنت دو ساله (پرداخت هزینه اجرای پروژه به شریک خارجی دو سال بعد از بهره‌برداری( در حال مذاکره هستیم، ضمن آن که با یک سرمایه‌گذار اروپایی در خصوص توسعه میدان سومار به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

قلعه‌بانی با اشاره به بندهای موجود در قراردادهای آی‌پی‌سی در خصوص استفاده شرکت­‌های خارجی از توانمندی‌­های شرکت‌­های داخلی گفت: امیدواریم توانمندی­‌های ایجاد شده در زیرساخت‌­های اجرای بخش خصوصی کشور در سال­‌های تحریم به خوبی در قالب این قراردادها استفاده شود.­

مدیرعامل شرکت گلوبال پتروتک کیش با بیان این که هم اکنون دو چاه آخر در میدان آذر در حال حفاری است، گفت: به نظر می‌رسد این عملیات در چهار ماه آینده به اتمام برسد.

 بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,