اخبار  ›  پتروشیمی  ›  هرمس، از صنعت پتروشیمی ایران    

پس از خروج امریکا از برجام؛
۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۱۷:۳۴

هرمس، از صنعت پتروشیمی ایران حمایت خواهد کرد


هرمس، از صنعت پتروشیمی ایران حمایت خواهد کرد
مسئول هماهنگی حضور شرکت های آلمانی در نمایشگاه بین المللی نفت با تاکید بر اینکه هرمس از صنعت پتروشیمی ایران حمایت خواهد کرد، گفت: برای حل مشکلات مالی گاهی بانک های بزرگ نمی توانند کمک کننده باشند و باید با همکاری و تعامل بانک های کوچک راهکار ایجاد کنیم.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در دیدار مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از پاویون آلمان در بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، منفرد تیلز اظهارکرد: شناسایی بانک های کوچک را به وزارت اقتصاد و انرژی آلمان در برلین منتقل خواهیم کرد.

تیلز مدیر وابسته وزارت اقتصاد و انرژی آلمان و مسئول هماهنگی حضور شرکت های آلمانی در نمایشگاه در این بازدید گفت: در حال حاضر ۷۰ شرکت آلمانی در این نمایشگاه حضور دارند و بسیار علاقمند به همکاری با پتروشیمی ایران هستند نسبت به سال های قبل هر سال درصد صادرات به ایران بیشتر می شود و در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳ میلیارد دلار از تولیدات آلمان به ایران صادر شده است.

بر اسا این گزارش، رضا نوروز زاده معاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه امیدواریم همکاری آلمان با شرکت ای پتروشیمی ایران ادامه داشته باشد، افزود: شرکتهای آلمانی مصمم به ادامه همکاری با طرح ها و مجتمع های پتروشیمی و همچنین سازندگان ایرانی هستند.

نوروز زاده افزود: امیدواریم پروژه ها هرچه سریعتر آغاز شوند و از موضع گیری اروپا در قبال برجام بسیار خوشحال هستیم. بازار ایران و کشورهای منطقه با وجود ۳۰۰ میلیون جمعیت بازار جذابی برای فعالان صنعت است و اینجا بستر لازم و پایگاهی برای همکاری با اروپا و ورود به این بازار وجود دارد.

مدیر شرکت GTAI خاطرنشان کرد : شرکت های آلمانی به افزایش همکاری با ایران و کشورهای منطقه راغب هستند. با توجه به گفته های خانم موگرینی، اروپا پشت ایران است و امیدواریم روابط روز به روز عمق بیشتری پیدا کند.

بر اساس این گزارش حسین علیمرداد مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مورد سطح تعاملات شرکت های آلمانی با ایران گفت: امیدواریم روابط گسترده تر شود و بانک ها و موسسات مالی اروپا و آلمان از صنعت پتروشیمی حمایت کنند.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,