اخبار  ›  نفت  ›  بومی‎سازی قطعات پرکاربرد حفاری    

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری:
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ ۱۷:۰۶

بومی‎سازی قطعات پرکاربرد حفاری تا سال 99


مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای سیاست های این شرکت در حمایت از بخش خصوصی، تهیه و ساخت ۵۰۰ قلم کالای باقیمانده از قطعات پرکاربرد حفاری ظرف ۲ سال آینده در داخل کشور و با استفاده از توان داخلی صورت خواهد گرفت.

به گزارش انرژی نیوز، مهدی عرشیان در حاشیه دومین روز از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: یکی از وظایف مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران،‌رویکرد حمایت از ساخت داخل است که در این زمینه به توفیقات قابل توجهی دست یافته ایم.

وی با اعلام اینکه بخش خصوصی با حمایت های شرکت ملی حفاری توانسته است تا ۷۰ درصد اقلام اقلام پرمصرف صنعت حفاری را بومی سازی کند، گفت: حدود ۵۰۰ قلم کالای دیگر در لیست کالاهای پرمصرف حفاری است که امید است تا ۲ سال آینده بومی سازی شود.

وی همچنین از تعریف ۱۰ گروه کالایی صنعت نفت و تمرکز وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران بر بومی سازی این گروه کالاها به عنوان اقدامی مهم در توسعه فناوری داخلی یاد کرد و افزود: ۲ گروه از این کالاها شامل ساخت لوله های حفاری و گیج های اندازه گیری درون چاهی در لیست کالاهای موردنیاز صنعت حفاری است که در این میان ساخت لوله های حفاری به مرحله قرارداد رسیده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,