اخبار  ›  نفت  ›  حمایت از بخش خصوصی در زمینه    

۱۳۹۷/۰۲/۱۸ ۱۶:۵۷

حمایت از بخش خصوصی در زمینه خدمات حفاری


 

شرکت ملی حفاری ایران با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی و با هدف استفاده از خدمات آزمایشگاهی در شهر اهواز، تفاهم نامه همکاری مشترک با شرکت میشان را امضا کرد.

 

 

به گزارش انرژی نیوز، سپهر سپهری، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در مراسم امضای تفاهمنامه تامین خدمات آزمایشگاهی آنالیز سنگ مخزن و سیال هیدروکربوری در پروژه های حفاری چاه های نفت و گاز داخل و خارج از کشور که در سومین روز از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت امضا شد، گفت: شرکت میشان از جمله شرکت های دانش بنیان واستقر در اهواز است که منابع خوبی برای ارائه خدمات تخصصی مربوط به حفاری دارد.

 

 

وی اضافه کرد: شرکت ملی حفاری پیش از این ناچار بود ارائه خدمات فنی آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از منابع دیگری همچون شرکت های دانش بنیان مستقر در پایتخت و یا پژوهشگاه صنعت نفت مطالبه کند، که با امضای این تفاهمنامه از این پس تامین خدمات مشابه از شرکتی دانش بنیان و در حوزه استقرار شرکت ملی حفاری صورت می گیرد.

 

 

سپهری در ادامه از این تفاهمنامه به عنوان اقدامی ارزشمند در راستای حمایت از بخش خصوصی یاد کرد و افزود: امضای این تفاهمنامه می تواند اشتغال در منطقه را سرعت دهد.

 

 

به گفته سپهری تمام تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه های شرکت میشان ایرانی است.

 

 

رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی نیز که به عنوان میهمان ویژه در مراسم امضای این تفاهمنامه حضور داشت نیز گفت: چارچوب این تفاهمنامه بر مبنای ارتقای سطح دانش فنی و حمایت از بخش خصوصی داخلی است که اثرات مثبتی در حوزه جذب و اشتغال نیروی انسانی متخصص دارد.

 

 

بنابراین گزارش، تفاهمنامه تامین خدمات آزمایشگاهی آنالیز سنگ مخزن و سیال هیدروکربوری در پروژه های حفاری چاه های نفت و گاز داخل و خارج از کشور، صبح امروز (سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه) و در حاشیه سومین روز از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت مهندسی و توسعه انرژی میشان امضا شد.

 

 

مدت این تفاهمنامه یکسال بوده و در آن شرکت ملی حفاری ایران امکان استفاده از خدمات آزمایشگاهی شرکت میشان در آنالیز سنگ مخزن و سیال هیدروکربوری در پروژه های حفاری چاه های نفت و گاز داخل و خارج از کشور را خواهد داشت.

 بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,