اخبار  ›  نفت  ›  امضای تفاهمنامه همکاری شرکت ملی    

۱۳۹۷/۰۲/۱۸ ۱۶:۵۱

امضای تفاهمنامه همکاری شرکت ملی حفاری و اگزالو لهستان


امضای تفاهمنامه همکاری شرکت ملی حفاری و اگزالو لهستان

شرکت ملی حفاری ایران با هدف گسترش و توسعه فعالیت های درون و برون مرزی خود، تفاهم نامه ای در زمینه استفاده متقابل از خدمات و تجهیزات حفاری با شرکت اگزالو اس.ا لهستان امضا کرد.

 

به گزارش انرژی نیوز، سپهر سپهری، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در مراسم امضای تفاهمنامه استفاده از امکانات متقابل شرکت ملی حفاری ایران و اگزالو لهستان در زمینه تامین ابزارآلات، تجهیزات و قطعات یدکی در پروژه های حفاری داخل و خارج از کشور گفت: این تفاهمنامه اقدامی استراتژیک در راستای توسعه فعالیت های شرکت ملی حفاری ایران به شمار می رود.

 

 

وی اضافه کرد: شرکت اگزالو در آینده ای نزدیک نسبت به ثبت دفتری در منطقه آزاد اروند اقدام خواهد کرد و فعالیت های مشارکتی خود را ادامه خواهد داد.

 

 

وی در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت ادامه داد: با امضای این تفاهمنامه، دستیابی به سرویس های حفاری از محلی در داخل کشور صورت می گیرد که اثرات مثبتی به دنبال خواهد داشت.

 

 

سپهری با تاکید بر اینکه با امضای این یادداشت تفاهم، امکان اخذ پروژه های بیشتر و اشتغال فزاینده در صنعت نفت کشور فراهم می شود، گفت: در عین حال امکان توسعه فعالیت های شرکت در کشورهای عراق، افغانستان و دیگر کشورهای منطقه فراهم می شود.

 

 

بنابراین گزارش، شرکت اگزالو شرکتی بین المللی در زمینه ارائه کلیه فعالیت های حفاری و خدمات فنی مربوط به چاه های نفت و گاز است که منابع قابل توجهی از تجهیزات حافری نظیر ۴۵ دکل حفاری، تعمیرات و خدمات فنی حفاری را در اختیار دارد.

 

 

شرکت مادر اگزالو از جمله شرکت های حاضر در فهرست شرکت های خارجی تایید صلاحیت شده وزارت نفت است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,