اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  جزئیات ساماندهی حقوق کارکنان    

خبر خوش «انرژی نیوز» برای کارکنان مدت‌موقت صنعت نفت؛
۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۱۱:۰۰

جزئیات ساماندهی حقوق کارکنان قراردادی فردا اعلام می‌شود/ کارکنان ستادی هم مشمول ساماندهی حقوق شدند


جزئیات ساماندهی حقوق کارکنان قراردادی فردا اعلام می‌شود/ کارکنان ستادی هم مشمول ساماندهی حقوق شدند

یک مقام مسئول در وزارت نفت در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز از ابلاغ بسته جامع ساماندهی حقوق کارکنان مدت موقت صنعت نفت در اردیبهشت ماه امسال حسب دستور و وعده زمستان پارسال وزیر نفت خبر داد و گفت: این دستورالعمل تا چند روز آینده ابلاغ می شود اما این احتمال وجود دارد که ما به تفاوت افزایش حقوق اردیبهشت خرداد ماه پرداخت شود و از خرداد ماه روال پرداخت با شرایط و آیتم‌های جدید به صورت منظم انجام می شود.
 

وی با اعلام اینکه ترمیم حقوق کارکنان قرارداد مدت موقت با اولویت کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی انجام می شود و شرایطی همچون سختی کار، دوری از خانواده، بدی آب و هوا و ... در این سماندهی و ترمیم حقوق محاسبه و پرداخت می شود، اظهار داشت: پیشتر مقرر شده بود که صرفا کارکنان عملیاتی مشمول این افزایش و ساماندهی حقوق شوند اما با دستور وزیر نفت کارکنان ستادی هم مشمول این ترمیم می‌شوند اما قطعا میزان افزایش پرداخت و تخصیص آیتم‌ها با اولویت کارکنان عملیاتی بوده و سهم افزایش حقوق کارکنان ستادی به مراتب کمتر از مناطق عملیاتی است.

 

این مقام مسئول با یادآوری اینکه روز گذشته آخرین جلسه ساماندهی حقوق کارکنان مدت موقت صنعت نفت در وزارت نفت تشکیل شد و در طول جلسه گذشته بسیاری از مسائل با حضور وزیر نفت در نشست تعیین تکلیف شد، افزود: هم اکنون کلیات و جزئیات بسته تدوین شده و قطعا تا پیش از اردیبهشت ابلاغ می شود.

 

در همین حال هفته گذشته «حمیدرضا عراقی» معاون وزیر نفت، گفته بود: خبرهای خوبی برای کارکنان ارکان ثالث و قرارداد موقت صنعت نفت در راه بوده و  بخشی از مشکلات معیشتی این همکاران به‌زودی حل می‌شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,