اخبار  ›  پتروشیمی  ›  سرمایه گذاری 700 میلیون دلاری    

مدیر پتروشیمی سیراف‌انرژی اعلام کرد:
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ ۱۳:۴۹

سرمایه گذاری 700 میلیون دلاری برای ساخت طرح جدید متانول ایران


 سرمایه گذاری 700 میلیون دلاری برای ساخت طرح جدید متانول ایران

مدیر پتروشیمی سیراف‌انرژی دیر با اشاره به سرمایه گذاری 700 میلیون دلاری برای ساخت طرح جدید متانول ایران، اعلام کرد: هم اکنون پیشرفت فیزیکی این طرح به حدود ۳۷ درصد رسیده است.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی، «حسین پیش‌بر» درباره آخرین وضعیت احداث طرح پتروشیمی متانول سیراف، گفت: مجتمع پتروشیمی متانول سیراف در زمینی به مساحت ۵۴ هکتار  با ظرفیت تولید  پنج هزار تن متریک در روز در  ۱۰ کیلومتری بندر دیر در حال احداث است.

مدیر سایت پتروشیمی سیراف‌انرژی دیر با اعلام اینکه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی این طرح به حدود ۳۷ درصد رسیده است، تصریح کرد: بر اساس برنامه زمان بندی پیش بینی می شود این طرح تولید متانول تا سال 99 در مدار بهره برداری قرار بگیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه حدود ۷۰۰ میلیون دلار برای اجرای این پروژه که  در راستای اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود، سرمایه گذاری شده است، با اشاره به اولویت جذب نیروهای بومی در این پتروشیمی، اظهار داشت: از ۲۵۰ نفر نیروی شاغل در این شرکت، نزدیک به ۴۰ درصدبومی شهرستان دیر هستند.

گفتنی است، مجتمع پتروشیمی متانول سیراف در صورت بهره برداری از ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 650 هزار تن متانول برخوردار است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,