اخبار  ›  پتروشیمی  ›  جابه جایی سالانه 35 میلیون تن    

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی اعلام کرد:
۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۱۰:۲۲

جابه جایی سالانه 35 میلیون تن پتروشیمی در ایران/ اولین ناوگان کشتیرانی پتروشیمی باید تاسیس شود


 جابه جایی سالانه 35 میلیون تن پتروشیمی در ایران/ اولین ناوگان کشتیرانی پتروشیمی باید تاسیس شود

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی اعلام کرد: ۳۵ میلیون تن ظرفیت حمل کالای پتروشیمی در کشور وجود دارد که می‌تواند ظرفیت خوبی را برای خدمات کشتیرانی ایجاد کند.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی،  «مهدی شریفی نیک نفس» با بیان اینکه در شرایط فعلی ۳۵ میلیون تن ظرفیت حمل کالای پتروشیمی درکشور وجود دارد که می‌تواند ظرفیت خوبی را برای خدمات کشتیرانی ایجاد کند، گفت: با این ظرفیت می توانیم ناوگان ملی کشتیرانی با امکان ایجاد اشتغال فراوان تعریف کنیم که حتی در اختیار بخش خصوصی باشد.
 
مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی با بیان اینکه ظرفیت ها و محصولات ایرانی خوبی با نشان های تجاری شناخته شده در بازارهای صادراتی داریم، تصریح کرد: برخی تاجر نماها با ارائه کالاهای بی کیفیت در بازارهای صادراتی موجب می شوند این بازارها را به نفع رقبا از دست دهیم.
 
این مقام مسئول افزود: بازارهای صادراتی مانند سنگری است که نباید اجازه دهیم از دست برود زیرا در شرایطی که مازاد عرضه محصولات پتروشیمی در بازار وجود دارد پس گرفتن این سنگرها کار بسیار سختی است.
 
وی با یادآوری اینکه درحالی که دنیا درگیر کاهش قیمت و افزایش کیفیت کالاست برای حضور مداوم در بازارها صادراتی باید به این اصل توجه ویژه ای داشته باشیم، خاطرنشان کرد: باید به سمتی بریم که از ارز چند نرخی و رانتی جلوگیری و نرخ واقعی ارز، حاکم شود تا بتوان بر اساس آن برنامه ریزی کرد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,