اخبار  ›  ویژه  ›  فرزند اختلاسگر شرکت نفت کلکسیون    

ماجرای جالب زندگی «لاکچری» خانواده اختلاسگر نفتی؛
۱۳۹۷/۰۱/۱۵ ۱۱:۵۰

فرزند اختلاسگر شرکت نفت کلکسیون خودروهای لوکس قرمز دنیا را دارد/ اختلاسگر نفتی به امارات فرار کرده نه کانادا


فرزند اختلاسگر شرکت نفت کلکسیون خودروهای لوکس قرمز دنیا را دارد/ اختلاسگر نفتی به امارات فرار کرده نه کانادا

اختلاسگر شرکت نفت که مدتی است به همراه خانواده‌اش متواری است، در طول سالهای حضور و زندگی‌اش در ایران نحوه‌ی گذران زندگی‌اش چندان شباهتی به دیگر کارمندان شرکت‌های دولتی نداشته است.
 
به گزارش انرژی نیوز به نقل از سایت انصاف نیوز، طبق اخبار و تصاویر رسیده؛ فرزند او هزینه‌ی زندگی بسیار بالایی داشته است؛ علاقه‌ی زیاد به ماشین‌های قرمز رنگ باعث شده بود تا کلکسیونی از ماشین‌های لوکس دنیا به رنگ قرمز را در پارکینگ خود داشته باشند؛ این کلکسیون‌ها تنها مختص ایران نبود بلکه در دبی و انگلیس هم این مجموعه‌ها را جمع کرده بودند.
 
عکسی که می‌بینید، فرزند او را سوار بر یکی از خودروهای چند میلیاردی نشان می‌دهد؛ یک «لامبورگینی آونتادور» است.
 
آنها برای خود کشتی تفریحی داشتند که به نام پسرشان بوده و هنوز هم هست و بسیاری از میهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی بر روی آن برگزار می‌شده است.
 
بریز و بپاش‌های خانواده‌ی آقای «ر» عجیب بود؛ مثلا مسافرت‌هایی که برای هر آدم عادی ممکن است ۴۰۰ دلار هزینه داشته باشد، او و خانواده‌اش به این دلیل که با فرست کلاس‌های اسپشیال سفر می‌کنند شاید برای همان بلیط هربار ۳۰، ۴۰ میلیون تومان هزینه می‌کنند.
 
نحوه‌ی زندگی آنها در انگلستان هم بسیار دست و دلبازانه بوده است. به این بهانه که پسرشان اقامت تحصیلی در انگلستان داشته است رفت و آمد زیادی به این کشور داشته‌اند و سرمایه‌گذاری‌های کلانی می‌کردند.
 
اگر دانشجویی معمولی در انگلستان با ماهی ۱۰۰۰ پوند می‌تواند در آن کشور زندگی کند، فرزند او فقط ۱۰ هزار پوند هزینه‌ی کلوپ‌های شبانه و خوشگذرانی‌هایش بوده است.
 
در ایران هم وضعیت زندگی‌شان تفاوتی با کشورهای دیگر نداشته است؛ تعداد قابل توجهی ملک داشته‌اند که میزانی که از آنها ضبط شده است صحه‌ای بر این موضوع است.
 
این مدیر اختلاسگر شرکت اکتشاف نفت، بر خلاف اخبار منتشر شده اقامت کانادا را ندارد و احتمال می‌رود که همچنان در امارات باشد. پیش از فرار هم بیشتر رفت‌وآمد آنها به انگلستان بوده است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,