اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  حقوق معوق اسفند 150 کارگر پنج شنبه    

پالایشگاه آبادان اعلام کرد:
۱۳۹۷/۰۱/۰۱ ۱۶:۲۰

حقوق معوق اسفند 150 کارگر پنج شنبه پرداخت می‌شود/ پرداخت پاداش «بن خرید» به کارکنان منتفی نیست


حقوق معوق اسفند 150 کارگر پنج شنبه پرداخت می‌شود/ پرداخت پاداش «بن خرید» به کارکنان منتفی نیست

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، روابط عمومی پالایشگاه نفت آبادان با ارسال توضیحاتی به «انرژی نیوز» به انتشار اخباری مبنی بر تاخیر در پرداخت پاداش و حقوق برخی از کارکنان شاغل در قدیمی‌ترین پالایشگاه نفت ایران و خاورمیانه پاسخ داد.

در توضیحات پالایشگاه نفت آبادان آمده است: درباره تاخیر در پرداخت حقوق شرکت یگانه نورد (طرف قرارداد با پالایشگاه آبادان) به اطلاع می‌رساند مراحل مالی پرداخت حقوق انجام شده و مقرر بود روز ۲۸ اسفند ماه به بانک ارسال شود که به علت مشکل در سیستم به بانکی به روز پنج‌‌شنبه هفته جاری دوم فروردین ماه 97 موکول شده است.

بنابراین حقوق معوق اسفند 96 حدود 150 نفر از کارکنان ارکان ثالث این شرکت که در پالایشگاه نفت آبادان شاغل بودند پنج شنبه هفته جاری پرداخت خواهد شد.

پالایشگاه آبادان همچنین درباره تاخیر در پرداخت کارت هدیه 250 هزار تومانی پاداش و یا بن خرید مصوب شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی هم توضیح داد: با توجه بالا بودن تعداد کارت‌ها که بالغ بر ۸۰۰۰ نفر بوده کارت‌ها در حال آماده‌سازی بوده و به ترتیب شروع به تقسیم و توزیع خواهد شد.

به گزارش انرژی نیوز، با دریافت توضیحات پالایشگاه آبادان توزیع بن خرید 250 هزار تومانی به کارکنان شاغل در پالایشگاه نفت آبادان منتفی نیست.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,