اخبار  ›  نیرو  ›  صرفه جویی 10 میلیارد ریالی برق    

آماده سازی زیر ساخت پروژه ها به صورت سیستماتیک در برق خراسان
۱۳۹۶/۱۲/۰۷ ۱۲:۲۵

صرفه جویی 10 میلیارد ریالی برق خراسان با اصلاح فرایند ها


صرفه جویی 10 میلیارد ریالی برق خراسان با اصلاح فرایند ها
به منظور رفع مشکلات، زیر ساخت های مورد نیاز برای اجرای پروژه ها قبل از برگزاری مناقصه، به صورت سیستماتیک و توسط این مجری انجام می شود که ضمن تسریع روند اجرای پروژه ها، از صرف هزینه برای پرداخت خسارت به پیمانکار و پرداخت جریمه به سازمانهای مرتبط ، جلوگیری می شود به طوریکه در سال گذشته از پرداخت حدود 10 میلیارد ریال به عنوان خسارت و جرائم به پیمانکار و سازمانهای مرتبط جلوگیری شده است.
 
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان، مهندس ذاکرعنبرانی مجری آماده سازی زیر ساخت پروژه های این شرکت درخصوص فرایندهای کاری زیر ساخت پروژه ها بیان داشت: آماده سازی طرح ها به صورت سیستماتیک انجام و با اقدامات انجام شده ، اعتبارات و منابع مالی در زمان مقرر جذب می شود. وی در ادامه یکی از علل مهم تاخیر در اجرای پروژه ها را آماده نبودن زیرساخت های عمرانی و اطلاعات لازم مانند: نتایج آزمایشات ژئوتکنیک زمین ومطالعات مکانیک خاک عنوان کرد.
 
مهندس ذاکر عنبرانی افزود: طولانی شدن روند اخذ پروانه احداث ، تملک مسیر دسترسی به پروژه ها، تامین انشعابات آب و برق و مجوز پایان کار موجب تاخیر در شروع عملیات اجرایی پروژه ها می شد که در این راستا و به منظور بهبود فرآیندها فرآیند انتخاب زمین و آماده سازی سایر زیر ساخت ها مورد بازنگری قرار گرفت.
 
مجری آماده سازی زیرساخت پروژه های این شرکت تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات یاد شده، زیر ساخت های مورد نیاز برای اجرای پروژه ها قبل از برگزاری مناقصه، به صورت سیستماتیک و توسط این مجری انجام می شود که ضمن تسریع روند اجرای پروژه ها، از صرف هزینه برای پرداخت خسارت به پیمانکار و پرداخت جریمه به سازمانهای مرتبط ، جلوگیری می شود به طوریکه در سال گذشته از پرداخت حدود 10 میلیارد ریال به عنوان خسارت و جرائم به پیمانکار و سازمانهای مرتبط جلوگیری شده است. مهندس ذاکر عنبرانی در پایان اظهار داشت: درحال حاضر تمامی امور مربوط به آماده سازی پروژه ها در این شرکت به صورت سیستماتیک انجام می شود که نحوه انجام امور به صورت شفاف و دسترسی به اطلاعات پروژه ها مدنظر قرار گرفته است.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,