اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  آخرین وضعیت ساماندهی و ترمیم    

در گفتگو با «انرژی نیوز» اعلام شد:
۱۳۹۶/۱۱/۰۶ ۱۴:۰۱

آخرین وضعیت ساماندهی و ترمیم حقوق کارکنان پیمانکاری صنعت نفت/ پیمانکاری‌ها مشمول آیتم بدی آب و هوا و سختی کار می‌شوند


آخرین وضعیت ساماندهی و ترمیم حقوق کارکنان پیمانکاری صنعت نفت/ پیمانکاری‌ها مشمول آیتم بدی آب و هوا و سختی کار می‌شوند

«ابراهیم منصورنژاد» در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز درباره اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل کارکنان قراردادی و پیمانکاری صنعت نفت، گفت: از ابتدا که موضوع طبقه‌بندی مشاغل ابلاغ شده چندین سال است که در شرکت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب اجرا شده و تمامی کارکنان پیمانکاری نفت خیز جنوب براساس طبقه بندی مشاغل تعیین دستمزد شده اند.
 
مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اعلام اینکه بنابراین طبقه بندی کل قراردادهای نیروهای ارکان ثالث ما براساس طبقه بندی قانون کار تعیین دستمزد شده اند، تاکید کرد: اینکه سقف آن خوب است یا خیر، یا باید افزایش پیدا کند موضوع دیگری است که به جدیت در کارگروه ساماندهی مدل قراردادهای پیمانکاری صنعت نفت در حال پیگیری است؛ این کارگروه در سطح شرکت ملی نفت و مسئولیت آن با شرکت ملی نفت‌خیز جنوب است.
 
به گفته مسئول کارگروه ساماندهی کارکنان ارکان ثالث صنعت نفت در این کارگروه یکسان سازی مد نظر است، یعنی آنچه در سطح شرکت ملی نفت پرداخت می شود از هارمونی و انسجامی برخوردار باشد و با نگاه ترمیمی برخورد می‌شود، اظهار داشت:  به عبارت دیگر با توجه به شرایط موجود هر منطقه و شرایط کار، فوق‌العاده‌هایی در نظر گرفته شود. مثلا بدی آّب و هوا، سختی کار، مشکلات منطقه‌ای و .... موضوعاتی که تاکنون نبوده و الان مورد توجه قرار می‌گیرد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,