اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  آقای «عراقی» صدای ما را بشنوید/    

درخواست کارکنان SPGC از معاون وزیر نفت؛
۱۳۹۶/۱۱/۰۶ ۱۲:۱۸

آقای «عراقی» صدای ما را بشنوید/ «پول خون‌مان» را هم در عسلویه نمی‌دهند/ به ‌نام «شما» کارانه «ما» را مصادره کردند


آقای «عراقی» صدای ما را بشنوید/ «پول خون‌مان» را هم در عسلویه نمی‌دهند/ به ‌نام «شما» کارانه «ما» را مصادره کردند

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، شمارش معکوس سبقت ایران از قطر در پارس جنوبی آغاز شده است، هم اکنون روزانه 550 میلیون مترمکعب گاز در پارس جنوبی تولید می‌شود که این تولید با بهره برداری پنج فاز جدید به بیش از 700 میلیون مترمکعب افزایش می‌یابد.

همزمان با جهش تولید گاز در پارس جنوبی، پس از سکوها، در اختیار داشتن پالایشگاه‌هایی مطمئن مهمترین مولفه سبقت از قطر در پارس جنوبی و سپس تولید پایدار گاز در این حوزه مشترک است.

با مرور این تحولات، در شرایط فعلی کارکنان شاغل در پالایشگاه‌های پارس جنوبی به عنوان پیاده نظام صنعت گاز کشور با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند که یکی از مشکل این دسته از کارکنان همان سیاست نخ نما شده مرز بندی‌های بالادستی و پائین دستی تعدادی از مدیران در صنعت نفت بوده که در بین کارکنان شاغل در عسلویه هم اعمال می‌شود.

ماجرا از این قرار است که با وجود پرداخت کارانه به کارکنان شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران در عسلویه اما این تسهیلات به کارکنان پالایشگاه‌های پارس جنوبی پرداخت نمی‌شود.

یکی از مدیران ارشد صنعت نفت در پاسخ به پرسش متعدد کارکنان شاغل در پالایشگاه‌های پارس جنوبی درباره توقف پرداخت «کارانه»، گفته است: با توجه به اینکه به استثنای گاز متان بابت سایر محصولات تولیدی شامل اتان، میعانات گازی، گازمایع و ... پولی به حساب شرکت ملی گاز واریز نمی‌شود بنابراین نمی‌توانیم پاداش تولید یا کارانه به کارکنان شاغل در پالایشگاه های پارس جنوبی پرداخت کنیم!

هم اکنون اعمال تبعیض بین کارکنان شاغل در پالایشگاه‌های پارس جنوبی و سایر شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران در عسلویه در پرداخت کارانه موجی از ناراحتی و افسردگی را در بین کارکنان این مجموعه عظیم صنعت نفت و گاز کشور ایجاد کرده که جا دارد پس از ورود به موقع و ستودنی «محمدمشکین فام» مدیرعامل POGC در حل مشکلات مالی کارکنان شاغل در عسلویه «حمیدرضا عراقی» مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران هم برای حل این مشکل ورود کند.

مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران فراموش نکند که کارکنان شاغل در پالایشگاه‌های گاز به ویژه پارس جنوبی خط مقدم تولید در صنعت گاز کشور بوده و این کارکنان همچون سایر همکاران شاغل در عسلویه تاکنون مشمول حق بهره‌‌مندی از آلاینده‌هایی همچون بنزن، آروماتیک‌ها، تولوئن، گازهای سمی و زائد مشعل‌ها، بدی آب و هوا، گرمای طاقت فرسای تابستانی و گرما زدگی و ... مشمول حال آنها شده پس جا دارد اگر پاداشی مصوب می‌شود این پاداش و کارانه به صورت فراگیر توزیع شده زیرا تمامی کارکنان صنعت نفت شاغل در عسلویه با این شرایط آب و هوایی و آلودگی‌ها پول خون می‌گیرند و نه حقوق ... .بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,