اخبار  ›  پتروشیمی  ›  برنامه شارژ نفت کارت‌ها از    

«سپهری» در گفتگو با «انرژی نیوز»:
۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۱۳:۲۲

برنامه شارژ نفت کارت‌ها از فروردین 96 تاکنون/ دستور ویژه «زنگنه» برای ارائه خدمات به کارکنان حفاری


برنامه شارژ نفت کارت‌ها از فروردین 96 تاکنون/ دستور ویژه «زنگنه» برای ارائه خدمات به کارکنان حفاری

«سپهر سپهری» در حاشیه برگزاری نمایشگاه انرژی کیش در گفتگو با خبرنگار اعزامی انرژی نیوز درباره آخرین وضعیت از سرگیری شارژ نفت کارت ها، گفت: زمانی که در شرکت ملی حفاری ایران مسئولیت قبول کردم متوجه شدم که در چندین دوره نفت کارت کارکنان شارژ نشده و پیگیری برای شارژ نفت کارت‌ها در دستور کار قرار گرفت.
 
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اعلام اینکه هم اکنون برنامه‌های بهبود شرایط کارکنان در دو حوزه کارکنان رسمی و غیر رسمی آغاز شده است، تصریح کرد: برای کارکنان رسمی فعلا شارژ نفت کارت به عنوان یک برنامه اولویت‌دار در دستور کار قرار گرفته است.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه از فروردین ماه امسال تاکنون نفت کارت کارکنان شرکت ملی حفاری شارژ نشده است، اظهار داشت: بر این اساس با هماهنگی و انجام گفتگوهایی با شرکت ملی نفت ایران به دنبال از سرگیری فرآیند شارژ نفت کارت‌ها هستیم که تاکنون مذاکراتی با شرکت نفت انجام شده و به زودی این مشکل حل خواهد شد.
 
وی در ادامه با اشاره به دستورات ویژه «بیژن زنگنه» وزیر نفت برای بهبود وضعیت معیشت و رفاهی کارکنان عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران، بیان کرد: در این راستا تاکنون برای کارکنان غیر رسمی به ویژه مدت موقت شرکت ملی حفاری پس از تصویب و پرداخت کمک رفاهی به دنبال ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر رفاهی، درمانی، بهداشتی و ورزشی هستیم.
 
سپهری با اشاره به برنامه کلان شرکت ملی نفت و وزارت نفت برای ترمیم حقوق و دستمزد کارکنان مدت موقت و حتی ارکان ثالث صنعت نفت و از جمله ملی حفاری، یادآور شد: در این بین شرکت ملی حفاری ارائه خدمات جدید رفاهی، بهداشت، درمان و آموزشی به کارکنان غیر رسمی و حتی فرزندان آنها را به صورت برنامه‌ای اولویت دار در دستور کار قرار داده و جزئیات آن پس از تصمیم گیری و تصویب ابلاع رسانی خواهد شد.
 
توضیح انرژی نیوز: «انرژی نیوز» به دنبال تماس و پیام‌های گسترده مخاطبان خود در شرکت ملی حفاری موضوع نفت کارت‌ها را به صورت مستمر در دستور کار قرار داد تا با از سرگیری شارژ نفت کارت‌ها رضایت این دسته از همکاران جلب شود.
 
بر اساس این سیاست کلان «انرژی نیوز» مبنی بر ارائه خدمات بیشتر به مخاطبان خود به ویژه کارکنان صنعت نفت، خبرهای خوبی تا چند روز آینده هم برای کارکنان ارکان ثالث و پیمانکاری شاغل در صنعت نفت کشور منتشر خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,