اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  دو روی سکه جوان‌ترین «ژنرال»    

«انسانیت» دوباره تیتر یک روزهای تاریک صنعت نفت شد؛
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۷

دو روی سکه جوان‌ترین «ژنرال» صنعت نفت/ «صادق‌آبادی» صدای پیاده نظام صنعت نفت را شنید


دو روی سکه جوان‌ترین «ژنرال» صنعت نفت/ «صادق‌آبادی» صدای پیاده نظام صنعت نفت را شنید

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با گذشت کمتر از 100 روز از تغییرات مدیریتی در بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان، تولید روزانه بنزین با استاندارد یورو چهار پالایشگاه ستاره خلیج فارس از مرز 12 میلیون لیتر عبور کرده و شمارش معکوس برای راه اندازی دومین فاز این پالایشگاه هم آغاز شده است.

شروع تمامی این تغییر و تحولات از یک روز تعطیل آغاز شد، روز تعطیلی که تحولات آن به سوژه مناسبی برای تخریب جوان‌ترین ژنرال صنعت نفت ایران تبدیل شد اما او با تمامی فشارها ایستادگی کرد، ایستادگی او جواب داد تا آنجا که این روزها صدای پای خودکفایی از واردات بنزین در صنعت نفت ایران به گوش می‌رسد.

کمی بیش از 100 روز از عمر مدیریتی «علیرضا صادق‌آبادی» در پالایش و پخش نمی‌گذرد اما در طول همین مدت زمان اندک در کنار تحولات گسترده در روند توسعه صنعت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، جوان‌ترین معاون وزیر نفت نشان داده که همان قدر که در برابر خواسته‌های بی جا و نامتعارف مدیران ارشد سخت گیر و مقاوم بوده در برابر کارکنان این صنعت که همان پیاده نظام صنعت نفت کشور هستند، انعطاف پذیر است.

تبدیل پادگان نفت شازند به پالایشگاه، حذف سقف پرداخت اضافه کاری‌ها در مناطق عملیاتی، آزادسازی جابه جایی و انتقال کارکنان بخشی از اقدامات رسانه ای شده «صادق‌آبادی» جوان در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی است.

در این بین درست در روزهایی که آسمان صنعت نفت ایران به دلیل حوادث متعدد و درگذشت شهادت گونه کارکنان حسابی تیره و تاریک شده است، مدیرعامل پالایش و پخش فرآورده های نفتی صدای پیاده نظام صنعت نفت ایران در شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه قصرشیرین را شنید و با اطلاع از وضعیت زندگی سخت و چادرنشینی کارکنان قراردادی و پیمانکاری این منطقه پس از زلزله در کمتر از چند ساعت با صدور دستوراتی خواستار رسیدگی بدون فوت وقت به این همکاران با تهیه کانکس و امکانات زندگی برای کارکنان پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه قصرشیرین شده است.

امروز «انسانیت» بار دیگر تیتر یک صنعت نفت ایران شد تا برای لحظاتی هم که شده درد و اندوه شهادت مظلومانه دریانوردان نفتکش «سانچی» و حضور مدیرانی که با «استعفا» و «عذرخواهی» بیگانه هستند را به دست فراموشی بسپاریم ...

اگر درد را احساس کردی؛ زنده‌ای ... اما اگر درد دیگران را احساس کردی؛ انسانی ...


 بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,