اخبار  ›  استخدام ومنابع انسانی  ›  دستورات ویژه وزیر نفت برای حمایت    

در گفتگو با «انرژی نیوز» اعلام شد:
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۶

دستورات ویژه وزیر نفت برای حمایت از کارکنان ملی حفاری/ «نفت کارت» زنده شد/ کارکنان حفاری مشمول دریافت پاداش‌های مصوب شرکت نفت شدند


دستورات ویژه وزیر نفت برای حمایت از کارکنان ملی حفاری/ «نفت کارت» زنده شد/ کارکنان حفاری مشمول دریافت پاداش‌های مصوب شرکت نفت شدند

«رضا خلیلی» امروز در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز با اشاره به دستورات صریح وزیر نفت برای حمایت بیشتر از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران به ویژه کارکنان شاغل بر روی دکل های حفاری و مناطق عملیاتی، گفت: به دنبال رهنمودهای وزیر نفت، هفته پیش روی نشست ویژه ای با حضور مدیر مالی، معاون مدیرعامل در امور عملیات غیر صنعتی شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران برای احیای نفت کارت ها و پرداخت سایر پاداش و تسهیلات مصوب شرکت ملی نفت و وزارت نفت به کارکنان شرکت ملی حفاری برگزار می شود.

معاون عملیات غیر صنعتی شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه مهمترین مشکل در شارژ  نفت کارت ها تامین منابع مالی و اعتباری است، تصریح کرد: در نشست هفته آینده به دنبال حل این مشکل و پیدا کردن راهکارهایی برای پرداخت به موقع نفت کارت کارکنان شاغل در شرکت ملی حفاری ایران هستیم.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه شرکت ملی حفاری ایران یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران بوده و از این رو تمامی کارکنان شاغل در شرکت ملی حفاری مشابه سایر شرکت های تابعه شرکت ملی نفت باید از مزایا و تسهیلات مصوب شده بهره مند شوند، تصریح کرد: علاوه بر این پاداش کمک رفاهی به تمامی کارکنان مدت موقت شرکت ملی حفاری ایران پرداخت خواهد شد.

خلیلی با تاکید بر اینکه مشکلات کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی صنعت نفت یکی از دغدغه‌های وزیر نفت است، خاطرنشان کرد: با توجه دستورات صریح وزیر نفت برای حمایت از کارکنان ملی حفاری، پیش بینی می شود در نشست هفته جاری تمام موانعی که وجود دارد بررسی و حل شود تا بتوان رضایت این دسته از همکاران شاغل در صنعت نفت را جلب کنیم.

معاون عملیات غیر صنعتی شرکت ملی نفت ایران در پایان تاکید کرد: وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نگاه ویژه ای به کارکنان عملیاتی شاغل در صنعت نفت دارند و به زودی خبرهای خوشی منتشر خواهد شد.

به گزارش انرژی نیوز، برای کمک رفاهی سال 96 تعهد شده که به میزان 10 درصد حقوق و مزایای دریافتی سالانه کارکنان قراردادی مدت موقت به کارکنان مذکور پرداخت شود، بر این اساس برای سال جاری کمک رفاهی بین 2.3 تا 4.6 میلیون تومان به کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت پرداخت خواهد شد.

توضیح انرژی نیوز: خبرهای خوبی درباره ساماندهی حقوق و معیشت کارکنان رسمی و غیر رسمی شاغل در مناطق عملیاتی صنعت نفت بدست «انرژی نیوز» رسیده که با اولویت کارکنان مدت موقت به‌زودی منتشر خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,